Kontakt

Wybierz salon

Stawowy Group

ul. Czarna 22

43-300 Bielsko-Biała

Zobacz więcej

Stawowy Group

ul. Gliwicka 114

44-207 Rybnik

Zobacz więcej

Stawowy Group

ul. Krakowska 8

42-262 Poczesna Częstochowa

Zobacz więcej

Stawowy Group

ul. Czarna 22

43-300 Bielsko-Biała

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door, Samochody elektryczne, Części i akcesoria,
Godziny otwarcia
SALON
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 16.00

SERWIS
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 7.00 – 15.00

Stawowy Group

ul. Gliwicka 114

44-207 Rybnik

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door, Samochody elektryczne, Części i akcesoria,
Godziny otwarcia
SALON
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 16.00

SERWIS
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 7.00 – 15.00

Stawowy Group

ul. Krakowska 8

42-262 Poczesna Częstochowa

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door, Samochody elektryczne, Części i akcesoria, Hyundai Promise,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8.00 - 18.00
Sob: 9.00 - 15.00

 

CENTRALA

T +48 33 810 77 00

 

POMOC 24 H / 7 DNI

T 32 500 5 500

 

MAIL

hyundai.bielsko@stawowy.com.pl

 

WWW

www.stawowy.hyundai.pl

 


 

 

 

 

CENTRALA

T +48 32 440 87 00

 

POMOC 24 H / 7 DNI

T 32 500 5 500

 

MAIL

hyundai.rybnik@stawowy.com.pl

 

WWW

www.stawowy.hyundai.pl

 


 

CENTRALA

+48 (32) 440 87 00

 

POMOC 24 H / 7 DNI

+48 (32) 500 5 500

 

 

CENTRALA

T +48 34 500 50 50

 

POMOC 24 H / 7 DNI

T 32 500 5 500

 

MAIL

hyundai.czestochowa@stawowy.com.pl

 

WWW

www.stawowy.hyundai.pl

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON

 

poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00 sobota: 8.00 - 16.00

 

Remigiusz Szczepara
Remigiusz Szczepara

Kierownik działu sprzedaży

tel. tel.785 155 666, 33/ 810 77 00 wew. 1
e-mail: remigiusz.szczepara@stawowy.com.pl

Jacek Lepski
Jacek Lepski

jacek.lepski@stawowy.com.pl

tel. tel.785 175 666, 33/ 810 77 00 wew. 1
e-mail: jacek.lepski@stawowy.com.pl

Kazimierz Schramel
Kazimierz Schramel

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.570 444 750, 33/ 810 77 00 wew. 1
e-mail: kazimierz.schramel@stawowy.com.pl

Remigiusz Borawski
Remigiusz Borawski

tel.570 444 750, 33/ 810 77 00 wew. 1

tel. tel.720 890 710, 33/ 810 77 00 wew. 2
e-mail: remigiusz.borawski@stawowy.com.pl

Teresa Biegun
Teresa Biegun

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.730 240 111, 33/ 810 77 00 wew. 1
e-mail: teresa.biegun@stawowy.com.pl

SERWIS

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Daniel Biegun
Daniel Biegun

Kierownik Działu Serwisu

tel. tel.884 899 844, 33/ 810 77 00 wew. 3
e-mail: daniel.biegun@stawowy.com.pl

Piotr Bułka

Specjalista ds. serwisu

tel. tel.884 899 844, 33/ 810 77 00 wew. 3
e-mail: piotr.bulka@stawowy.com.pl

Tomasz Juraszek
Tomasz Juraszek

Doradca ds. serwisu

tel. tel.884 899 844, 33/ 810 77 00 wew. 3
e-mail: tomasz.juraszek@stawowy.com.pl

Andrzej Szach
Andrzej Szach

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.33 810 77 88 wew. 3
e-mail: andrzej.szach@stawowy.com.pl

CZĘŚCI I AKCESORIA

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Krzysztof Pindel

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. tel.33/ 810 77 00 wew. 5
e-mail: krzysztof.pindel@stawowy.com.pl

Łukasz Koczur
Łukasz Koczur

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. tel.32/ 440 87 00 wew. 5
e-mail: lukasz.koczur@stawowy.com.pl

BLACHARNIA I LAKIERNIA

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Zdzisław Rus
Zdzisław Rus

Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel. tel.533 370 110, 33/ 810 77 00 wew. 4
e-mail: zdzislaw.rus@stawowy.com.pl

Łukasz Osowski
Łukasz Osowski

Specjalista ds. blacharsko - lakierniczych

tel. tel.33/ 810 77 00 wew. 4
e-mail: lukasz.osowski@stawowy.com.pl

UBEZPIECZENIA

 

poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00 sobota: 9.00 - 14.00

 

Marta Małysa
Marta Małysa

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. tel.731 503 731, 33/ 810 77 00 wew. 6
e-mail: marta.malysa@stawowy.com.pl

Barbara Mrozińska
Barbara Mrozińska

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. tel.731 503 731, 33/ 810 77 00 wew. 6
e-mail: ubezpieczenia@stawowy.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON

 

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 19.00

Sobota: 8.00 - 16.00

 

Tomasz Marczak
Tomasz Marczak

Kierownik ds. sprzedaży

tel. tel.533 600 160
e-mail: tomasz.marczak@stawowy.com.pl

Małgorzata Wójtowicz
Małgorzata Wójtowicz

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.533 380 550, 32/ 440 87 00 wew. 1
e-mail: malgorzata.wojtowicz@stawowy.com.pl

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.730 306 005, 32/ 440 87 00 wew. 1
e-mail: krzysztof.nowak@stawowy.com.pl

Anita Stajer
Anita Stajer

Doradca ds. sprzedaży

tel. tel.531 430 700, 32/ 440 87 00 wew. 1
e-mail: anita.stajer@stawowy.com.pl

Robert Barchański
Robert Barchański

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych

tel. tel.795 900 790
e-mail: robert.barchanski@stawowy.com.pl

Jacek Broda
Jacek Broda

Doradca ds. sprzedaży

tel. 577 700 920, 32/ 440 87 00 wew 13
e-mail: jacek.broda@stawowy.com.pl

SERWIS

 

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00

Sobota: 7.00 – 15.00

 

Michał Trzaskalik
Michał Trzaskalik

Kierownik Działu Serwisu

tel. tel.570 581 570, 32/ 440 87 00
e-mail: michal.trzaskalik@stawowy.com.pl

Mariusz Soppa
Mariusz Soppa

Specjalista ds. serwisu

tel. tel.32/ 440 87 00 wew. 3
e-mail: mariusz.soppa@stawowy.com.pl

Paweł Kurpanik
Paweł Kurpanik

Specjalista ds. serwisu

tel. tel.32/ 440 87 00 wew.3
e-mail: pawel.kurpanik@stawowy.com.pl

CZĘŚCI I AKCESORIA

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Grzegorz Jarosz
Grzegorz Jarosz

Kierownik Działu części zamienny i akcesoriów

tel. tel.32/ 440 87 00 wew. 5
e-mail: grzegorz.jarosz@stawowy.com.pl

BLACHARNIA I LAKIERNIA

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Romuald Minias
Romuald Minias

Specjalista ds. blacharsko - lakierniczych

tel. tel.32/ 440 87 00 wew. 4
e-mail: romuald.minias@stawowy.com.pl

Ubezpieczenia

 

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00 sobota: 9.00 - 14.00

 

Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak

Kierownik działu ubezpieczeń

tel. 32 44087 00 wew. 61/ kom. 731 305 731
e-mail: katarzyna.nowak@stawowy.com.pl

Wiesława Szwachuła
Wiesława Szwachuła

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 32 44087 00 wew. 61/ kom. 731 305 731
e-mail: wieslawa.szwachula@stawowy.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Salon

 

poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00 sobota: 9.00 - 15.00

 

Mariusz Szczerbak
Mariusz Szczerbak

Specjlalista ds. sprzedaży

tel. 732 600 790, 34/ 500 50 50
e-mail: mariusz.szczerbak@stawowy.com.pl

Magdalena Ujma
Magdalena Ujma

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 731 600 340, 34/ 500 50 50
e-mail: magdalena.ujma@stawowy.com.pl

Adrian Zawada
Adrian Zawada

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 732 700 590, 34/ 500 50 50
e-mail: adrian.zawada@stawowy.com.pl

Robert Rospondek
Robert Rospondek

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych

tel. 577 700 970, 34/ 500 50 50
e-mail: robert.rospondek@stawowy.com.pl

Serwis

 

poniedziałek - piątek: 7.00 - 18.00 sobota: 7.00 - 15.00

 

Przemysław Krasoń
Przemysław Krasoń

Kierownik działu serwisu

tel. tel.731 900 790, 34/ 500 50 50
e-mail: przemyslaw.krason@stawowy.com.pl

Tomasz Zawadzki
Tomasz Zawadzki

Zastępca kierownika działu serwisu

tel. 34/500 50 50 wew. 32
e-mail: tomasz.zawadzki@stawowy.com.pl

Części i akcesoria

 

poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 sobota 9.00 - 14.00

 

Robert Grzyb

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. 34/ 500 50 50 wew. 51
e-mail: robert.grzyb@stawowy.com.pl

Ubezpieczenia

 

poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00 sobota 9.00 - 14.00

 

Izabela Kuban-Wrońska

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 575 410 800, 34/ 500 50 50 wew 61
e-mail: izabela.kuban-wronska@stawowy.com.pl