Wydarzenia

Współpraca z Włókniarz Częstochowa.


 

DEALER ROKU 2020.


 

Otwarcie nowego obiektu w Częstochowie.


 

Mikołajki w Hyundai Stawowy.


 

Zostań MIKOŁAJEM dla bezdomnych zwierząt.


 

Weekend MEGA OKAZJI.


 

Już wkrótce Hyundai Stawowy w Częstochowie.


 

Właściciel się zmienia, jakość pozostaje - HYUNDAI PROMISE.


Hyundai Stawowy oferuje Państwu pewne i sprawdzone samochody używane.

Bo w każdym z nas jest trochę z dziecka...


 

Górnicy jesteśmy z Wami.


Hyundai Stawowy Was wspiera z całego serca i życzy dużo zdrowia.

Hyundai Stawowy - #będziedobrze


 

Brawa Dla Was.


 

Zakochaj się w Hyundai Stawowy.


 

Z wizytą w Hyundai Motor Manufacturing Czech.


13.02.2020

W dniu dzisiejszym pracownicy Hyundai Stawowy wspólnie ze swoimi rodzinami odwiedzili Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) w Nošovicach.

Hyundai Motor Manufacturing Czech powstało w 2008 roku i zatrudnia dzisiaj 3 300 osób. HMMC jest najnowocześniejszą fabryką samochodów w Europie, z 500 zaawansowanymi technologicznie robotami, produkującą dziennie 1 500 samochodów Hyundai. Zaawansowane technologie i systemy zarządzania odpadami zapewniają zakładowi wysoki poziom wydajności, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum wpływu na środowisko.

Hyundai Stawowy wspiera szkolnictwo zawodowe.


01.2020

Firma Stawowy wpiera ośrodki szkolne poprzez ich wyposażenie chce stwarzać lepsze warunki do nauki i rozwoju dla dzieci. Ważnym, wartym podkreślenia elementem wsparcia lokalnej społeczności są inwestycje w szkolnictwo zawodowe.

Dzięki wspólnym działaniom dealera Stawowy i Hyundai Motor Poland rybnicki Zespół Szkół (Zespół Szkół Technicznych nr. 1 im Stanisława Staszica w Rybniku) wzbogacił się w pracowni samochodowej o kolejną pomoc dydaktyczną w postaci Hyundaia i40.

DEALER ROKU 2019.


16.01.2020

16 stycznia 2020 roku na Konferencji Dealerów Hyundai w Łodzi zostaliśmy uhonorowani przez Hyundai Motor Poland najbardziej prestiżową nagrodą - DEALER ROKU 2019.

Nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem i daje nam mobilizacje do podejmowania kolejnych kroków w kierunku dynamicznego rozwoju firmy. Zdobycie tej nagrody jest dla nas potwierdzeniem słuszności obranych kierunków i motywacją do dalszej ekspansji.

Nagroda jest obrazem rzetelnej pracy i ogromnego poczucia zaangażowania kadry zarządzającej oraz wyrazem uznania za wkład pracy wniesiony w realizację powierzonych celów przez każdego pracownika, którzy z pasja i inicjatywą współtworzą firmę.

To dla dobra naszych obecnych i przyszłych Klientów chcemy stale się doskonalić i rozszerzać zakres oddziaływania, aby oferować rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie.

WOŚP.


01.2020

Hyundai Stawowy wspiera logistycznie Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.


 

Zostań Mikołajem dla bezdomnych zwierząt


06.12.2019

W ramach naszej akcji ZOSTAŃ MIKOŁAJEM DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT w tym roku przekazaliśmy karmę i ciepłe legowiska dla zwierząt ze schroniska dla zwierząt w Cieszynie i Jastrzębiu-Zdroju.

Black Friday.


 

Dni otwarte.


10 - 12.10.2019

Jesienne inspiracje podczas DNI OTWARTYCH W HYUNDAI STAWOWY od 10 do 12 października 2019. Wraz ze spadającymi liśćmi spadają ceny samochodów w naszych salonach.

Energetab.


17 - 19.09.2019

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki.

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 zostały uroczyście otwarte i będą trwały do 19 września.

A my już dziś zapraszamy na nasze stoisko przed halą gdzie prezentujemy najnowszą Konę Electric.

Hyundai Tucson N Line.


 

Hyundai Before Service.


09.2019

W ramach akcji Hyundai Before Service dokonujemy bezpłatnego sprawdzenia 10 punktów stanu technicznego samochodów wpływających na bezpieczeństwo. Dodatkowo wykonujemy jazdy testowe najnowszymi modelami Hyundai w tym nową Koną Electreic.

Hyundai Stawowy wspiera lokalne domy dziecka.


04.09.2019

Stawowy Autoryzowany Dealer Hyundai z Bielska-Białej i Rybnika, promuje model firmy społecznie odpowiedzialnej tym samym chcąc podkreślić w swojej działalności wymiar społeczny i środowiskowy. Firma Stawowy chce prowadzić nowoczesny i odpowiedzialny biznes dlatego poszukuje synergii pomiędzy ekonomicznym, środowiskowym i społecznym aspektem swojego funkcjonowania.

 

Dealer z Bielska i Rybnika niesie szeroko rozumianą pomoc poprzez wspieranie dzieci, ośrodków szkolnych i sportowych oraz zwierząt organizując i uczestnicząc w wielu akcjach społecznych. Przykładem takiej akcji jest promocja bezpieczeństwa na drodze, w ramach której jest prowadzone nauczanie bezpiecznego poruszania się dzieci na drodze. Dodatkowo wpierając ośrodki szkolne i kulturalne poprzez ich wyposażenie firma Stawowy chce stwarzać lepsze warunki do nauki i rozwoju dla dzieci. Kolejną kampanią, w jaką angażuje się Stawowy, jest pomoc zwierzętom z miejscowych schronisk, organizując w swoich salonach zbiórkę karmy oraz rzeczy niezbędnych dla zwierząt.

 

Obecnie Stawowy Autoryzowany Dealer Hyundai podejmuje nową formułę odpowiedzialnego biznesu skierowaną na podopiecznych z domów dziecka. Celem akcji jest poszerzenie horyzontów dzieci z domów dziecka poprzez zapewnienie im nowoczesnej rozrywki. W ramach akcji planowany jest wyjazd dzieci z domów dziecka z Bielska-Białej i Rybnika do najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce, do Energylandii. Poprzez to działanie Stawowy Autoryzowany Dealer Hyundai chce stworzyć podopiecznym z domów dziecka warunki do rozwoju poznawczego, a co najważniejsze wywołać uśmiech na ich twarzach.

Hyundai Santa Fe w spocie promującym Trendy Hair Fashion.


 

XXV Memoriał Adama Banaszka.


 

Festiwal Kwaśnicy.

 


09.08.2019 - 11.08.2019

Festiwal Kwaśnicy, który odbył się w Bielsku-Białej zgromadził wielu smakoszy nie tylko kwaśnicy, ale także muzyki Piotra Rubika, Dżemu, Bad Boys Blue, Roksany Węgiel i wielu innych. W wielkim gotowaniu pod stokiem Dębowca nie mogło zabraknąć Hyundai Stawowy.

56 Tydzień Kultury Beskidzkiej. Żywiec.


27.07.2019 - 04.08.2019

W Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Oświęcimiu i Makowie Podhalańskim odbył się 56 Tydzień Kultury Beskidzkiej.

56 Tydzień Kultury Beskidzkiej. Wisła.


27.07.2019 - 04.08.2019

W Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Oświęcimiu i Makowie Podhalańskim odbył się 56 Tydzień Kultury Beskidzkiej, wielkie święte folkloru. Hyundai Stawowy brał udział w tej najbardziej znanej imprezie folklorystycznej w Europie jako Partner Logistyczny.

I wear I share.


01.06.2019

Jak co roku wsparliśmy akcję charytatywną I WEAR I SHARE THF Hero, której celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka. 1 czerwca 2019 roku na MOLO w Osieku odbył się finał akcji THF Hero. Bohaterski Dzień Dziecka zgromadził dzieci te małe i te duże.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Mecz Portugalia - Korea Południowa.


25.05.2019

W Bielsku-Białej w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 został rozegrany mecz Portugalia - Korea Południowa. Wspieramy piłkę nożną dlatego dla kibiców zorganizowaliśmy stoisko na którym przygotowaliśmy dużo animacji i atrakcji oraz gdzie zaprezentowaliśmy dwa modele, Tuscona N Line oraz Kone Electric.

Hyundai oficjalny partner motoryzacyjny Mistrzostw Świata FIFA U-20.


20.05.2019

Hyundai, oficjalny partner motoryzacyjny Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, dostarczył flotę 112 samochodów na potrzeby turnieju. Auta będą wspierać imprezę od strony logistycznej. Wśród 112 przekazanych samochodów są modele Genesis G80, SANTA FE, TUCSON, KONA, i40 Sedan i i40 Wagon oraz i20. Samochody będą wykorzystywane do transportu personelu organizacyjnego oraz gości turnieju w sześciu miastach Polski, które będą gospodarzami Mistrzostw Świata FIFA U-20.

Część ze 112 samochodów zostało wydanych z naszych salonów w Bielsku-Białej i Rybniku.

Noc Wyprzedaży.


17.05.2019

W szaloną NOC WYPRZEDAŻY w salonach HYUNDAI STAWOWY wszystkie modele Hyundai z roku produkcji 2019 w specjalnej ofercie wyprzedażowej.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących.


Dzień Otwarty w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej.

Wystawa w centrum handlowym Sarni Stok.


 

Wystawa w centrum handlowych Auchan.


 

Wisła. Siglany.


 

Szczyrk. Skrzyczne.


 

Rzyki. Czarny Groń.


 

Lodowisko Bielsko-Biała.


 

DEALER ROKU 2018.


10 stycznia 2018 roku na Konferencji Dealerów Hyundai w Sopocie zostaliśmy uhonorowani przez Hyundai Motor Poland najbardziej prestiżową nagrodą - DEALER ROKU 2018.

Nagroda jest wyrazem uznania za wkład pracy wniesiony w realizację powierzonych celów przez każdego pracownika.

Zdobycie tej nagrody jest dla nas potwierdzeniem słuszności wybranych kierunków i motywacją do dalszego rozwoju firmy. To dla dobra naszych obecnych i przyszłych Klientów chcemy stale się doskonalić i rozszerzać zakres odziaływania, aby oferować rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie.

Godziny otwarcia w okresie międzyświatecznym.


 

Wesołych Świąt.


14.12.2018

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku
życzy Zarząd i pracownicy Stawowy Sp. z o.o.

Zostań Mikołajem dla bezdomnych zwierząt.


06.11-06.12.2018

Jak co roku ruszamy z akcją ZOSTAŃ MIKOŁAJEM DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT.

Zbiórkę prowadzimy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bielsku-Białej, Jastrzębiu-Zdroju i Rybniku.

XXIV Memoriał Adama Banaszka.


17-19.08.2018

Uczestniczyliśmy w regatach w klasie omega organizowanych przez Klub Żeglarski Halny. Impreza odbywała się na Jeziorze Żywieckim.

Żagle i rowerki wodne Hyundai Stawowy na Jeziorze Żywieckim.


 

Sesja zdjęciowa. "Naszą pasją są konie, nie tylko mechaniczne"


 

Tour de Pologne. Meta Bielsko-Biała.


08.08.2018

Ekipa Hyundai Stawowy obsługiwała Tour de Pologne i razem z Wami przeżywała te niesamowite emocje.

Tour de Polgne. Meta Szczyrk.


07.08.2018

Ekipa Hyundai Stawowy obsługiwała Tour de Pologne, największą imprezę kolarską w Polsce.

Tydzień Kultury Beskidzkiej 2018.


 

Kopyto za kopytem, rozwiana grzywa i on 185 Hyundai Tucson.

 


 

DEALER ROKU 2017.


3 lipca 2018 roku na Konferencji Dealerów Hyundai w Ostrawie zostaliśmy uhonorowani przez Hyundai Motor Poland najbardziej prestiżową nagrodą - DEALER ROKU 2017.

Nagrodę DEALERA ROKU otrzymujemy już czwarty rok z rzędu. Jak to zostało powiedziane na konferencji: "...tradycyjne nagrodę otrzymuje Stawowy".

Nagroda jest dla nas wyróżnieniem, ale także wyzwaniem. Daje nam mobilizację do dalszego działania i potwierdza fakt, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Hyundai Stawowy spełnia marzenia.


Nasza klienta Pani Ewelina wygrała w wielkiej loterii Hyundai. Nagrodą w loterii był VIPowski wyjazd do Rosji podczas, którego Pani Ewelina miała możliwość zwiedzić Moskwę oraz na żywo obejrzeć mecz Polska-Senegal na stadionie Spartak.

Z wizytą w fabryce.


Nasi handlowcy odwiedzili fabrykę Hyundai w czeskich Nocovicach. Mogli zobaczy cały proces produkcji samochodów w jednej z największych fabryk w Europie.

Mundial 2018.


19.06.2018

Ekipa Hyundai Stawowy nadaje prosto ze stadionu.

Rosja, Moskwa, Stadion Spartak. MECZ POLSKA-SENEGAL.

Złap z Hyundai Stawowy pomyślne wiatry.

Złap z Hyundai Stawowy pomyślne wiatry.


 

Dzień Dziecka.


01.06.2018

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy konkurs w którym dzieci wykonywały rysunki pt "HYUNDAI SAMOCHÓD PRZYSZŁOŚCI". Najlepsze prace zostały nagrodzone zaproszeniami do Energyladnii.

Before Service Bielsko-Biała, Żory


 

Jubileusz 50-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.

 


26.06.2018

W tym roku Państwowa Straż Pożarna w Żywcu obchodzi jubileusz 50-lecia. 26 maja w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem odbyły się centralne uroczystości jubileuszowe 50-lecia. Cenimy strażaków dlatego też wsparliśmy tak ważną uroczystość.

Finał akcji THFHero z Koną w roli głównej.


26.06.2018

W Osieku odbył się finał akcji THFHero na którym nie mogło nas zabraknąć.
#THFHERO

BEFORE SERVICE - Bielsko.


05-06.2018

W ramach akcji BEFORE SERVICE każdy klient może PRZYGOTOWAĆ SWÓJ SAMOCHÓD NA WAKACYJNE WYZWANIA.

W maju i czerwcu na parkingach Auchan Bielsko i Żory dokonujemy bezpłatnego sprawdzenia 10 najważniejszych punktów stanu technicznego wpływających na bezpieczeństwo.

Otwieramy sezon żeglarski na Jeziorze Żywieckim.


 

BEFORE SERVICE - Żory.


05-06.2018

W ramach akcji BEFORE SERVICE każdy klient może PRZYGOTOWAĆ SWÓJ SAMOCHÓD NA WAKACYJNE WYZWANIA.

W maju i czerwcu na parkingach Auchan Bielsko i Żory dokonujemy bezpłatnego sprawdzenia 10 najważniejszych punktów stanu technicznego wpływających na bezpieczeństwo.

THFHERO.


 

Wesołych Świąt.


 

Dzień Kobiet w Hyundai Stawowy.


Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalne upominki i rabaty dla wszystkich Pań odwiedzających nasze salony i serwisy.

Puchar Reksia 2018.


Już od kilku lat wspieramy Puchar Reksia gdyż idea propagowania sportu wśród dzieci jest nam bliska.

Puchar Reksia to największa impreza narciarska w Polsce dla dzieci i młodzieży. Zawody Pucharu Reksia w 2018 odbyły się w dwóch miejscach. Tradycyjnie na stoku narciarskim Dębowca w Bielsku-Białej, położonym u podnóża Szyndzielni oraz na Stoku Bania w Białce Tatrzańskiej.

Z wizytą w Korei - Hyundai Motorstudio Goyang.


 

Wesołych Świąt.


 

Święta w Hyundai Stawowy.


 

 

Zostań MIKOŁAJEM dla bezdomnych zwierząt.


Jak co roku ruszamy z akcją ZOSTAŃ MIKOŁAJEM DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcje, która trwa od 6 listopada do 6 grudnia 2017 roku. Zbiórkę prowadzimy dla schroniska w Bielsku-Białej i Rybniku.

Black Friday.


 

Before Service.

 


Przygotuj swój samochód na zimowe wyzwania. Serwis Hyundai Stawowy dokona bezpłatnego sprawdzenia 10 najważniejszych punktów stanu technicznego wpływających na Twoje bezpieczeństwo. Kontroli dokonaj w 1 i 3 weekend października pod Auchan Żory oraz w 2 i 4 weekend października pod Auchan Bielsko.

Hyundai Kona.


 

Hyundai Stawowy oficjalnym partnerem 54 Tygodnia Kultury Beskidzkiej.


Hyundai Stawowy przekazał flotę samochodów do obsługi tego wydarzenia. 

74. Tour de Pologne - meta Szczyrk.


74. Tour de Pologne meta w Szczyrku. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nasi handlowcy Remigiusz i Kazimierz reprezentowali firmę Stawowy na mecie.

Hyundai Stawowy oficjalnym partnerem rybnickiego KABAryjTONU.


 

Hyundai Stawowy na Szyndzielni.

Uroczyste przekazanie Hyundai i30 dla ZSSIO z Bielska-Białej.


Dzisiejszy dzień zapisze się w pamięci naszej, jak i uczniów ZSSIO z Bielska-Białej. Firma Stawowy ufundowała ZSSIO samochód Hyundai i30 do celów dydaktycznych. Uroczyste przekazanie odbyło się po akademii przygotowanej przez uczniów ZSSIO. Jesteśmy dumni, iż mogliśmy w ten sposób wesprzeć naszą młodzież w dalszej edukacji.

Podziękowania od dzielnicy Golejów.


 

Zostań MIKOŁAJEM dla bezdomnych zwierząt.


 

Podziękowania od rybnickiego klubu sportowego ROW Rybnik, którego sukcesy na torach od lat wspieramy.


 

WYPRZEDAŻ w Hyundai Stawowy.


 

Mateusz Kręcina TOP CHEF testował naszego Hyundaia Santa Fe.

Podziękowania od Organizatorów Tygodnia Kultury Beskidzkiej.


 

Hyundai Stawowy na 53 Tygodniu Kultury Beskidzkiej


 

Pływamy po Jeziorze Żywieckim.


 

Hyundai - Nakręcamy Projekty.


Hyundai Stawowy zajmuje 3 miejsce w ogólnopolskiej akcji "Hyundai - Nakręcamy Projekty" i przekazuje 10 000 zł dla lokalnej fundacji Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych BUDRYSEK.

Podbeskidzka Gala Disco.


15 lipca w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbyła się jedna z największych imprez tego gatunku w Polsce. Była to I Podbeskidzka Gala Disco Polo. Bielsko-Biała gościło największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabrakło też zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka. Całą imprezę wspierał Hyundai Stawowy.

Ekipa Hyundai Stawowy kibicuje podczas UEFA EURO 2016.


Na przełomie czerwca i lipca 2016 roku we Francji odbyła się XV edycja turnieju finałowego piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Nasza ekipa miała okazje na żywo przeżywać emocję towarzyszące całemu wydarzeniu. Uczestniczyliśmy w meczach pomiędzy Francją i Albanią na stadionie w Marsylii; między Polską i Ukrainą oraz w najważniejszym finałowym meczu rozgrywanym w Paryżu pomiędzy Francją i Portugalią.

Hyundai sponsorem UEFA EURO 2016.


Transport jest kluczem do sprawnej organizacji międzynarodowej imprezy, jaką są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Flota niezawodnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów jest absolutnie niezbędna do sprawnego funkcjonowania przedsięwzięć o tak dużej skali. Hyundai miał okazję sprawdzić się jako partner i dostawca samochodów na wielu turniejach sportowych i po raz kolejny miał okazję wesprzeć transport naziemny na UEFA EURO 2016.

Szalona Noc Wyprzedaży.


Podczas SZALONEJ NOCY WYPRZEDAŻY w salonach Hyundai Stawowy klienci mogli skorzystać ze specjalnych pakietów korzyści.

Dni otwarte.


23.04 - 24.04.2016

Zmiany napędzają świat, nowe samochody Hyundai wychodzą im naprzeciw. Podczas dni otwartych w Hyundai Stawowy klienci mieli możliwość poznania nowoczesnej i dynamicznej Elantry, której lina nadwozia podkreśla sportowy styl i futurystyczny desing oraz zapoznania się z pozostałymi modelami gotowymi na wyzwania przyszłości. 

Backstage sesji zdjęciowej.


18.04.2016

Tydzień Kobiet.


01.03 - 08.03.2016
Chcąc uczcić coroczne święto wszystkich Pań obchodzone 8 marca postanowiliśmy tydzień wcześniej przygotować szereg atrakcji i upominków dla wszystkich naszych klientek.

Puchar Reksia.


08.02.2016

Od końca grudnia mogliście spotkać naszego Tucsona promującego 5 Puchar Reksia na stokach. Byliśmy w Białce, Bukowinie Tatrzańskiej, Krynicy, Szczyrku, Ustroniu i Zakopany. Natomiast 7 lutego 2016 roku wzięliśmy udział w Pucharze, który odbył się w Bielsku-Białej na stoku Dębowca. Mimo trudnych warunków atmosferycznych frekwencja była rekordowa, a atmosfera niesamowita.

XI Bieg Barbórki.6 grudnia 2015 roku wzięliśmy udział w XI Biegu Barbórkowym. Poprzez uczestnictwo i pomoc w organizacji biegu chcieliśmy przyczynić się do popularyzacji biegów masowych jako zdrowego stylu życia oraz promocji miasta Rybnik.

Święta w Hyundai Stawowy.


06.12.2015

Sesja zdjęciowa.


07.11.2015

Zespół profesjonalistów zatrudnionych na zlecenie Hyundai Motor Poland w naszym salonie i serwisie w Rybniku wykonał sesję zdjęciową do ogólnopolskiego katalogu Hyundai.

Grupa Konsultacyjna.


 

Festiwal Kwaśnicy.


14.08 - 16.08.2015

W dniach 14-16 sierpnia braliśmy udział w Światowym Festiwalu Kwaśnicy w Żywcu. Oprócz głównej atrakcji - pysznej kwaśnicy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów - między innymi przez nas, prezentacje naszych modeli – Hyundai i20, Hyundai Tucson, liczne stoiska ze specjałami kulinarnymi oraz występy zaproszonych gwiazd takich jak Loka, Nana, Baciary, Francesco Napoli, Capitan Jack, Fun Factory. Zabawa trwała do rana.

 

Ciekawostka: Kwaśnica została wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych w kategorii Gotowe dania i potrawy w dniu 31 sierpnia 2006 roku.

Hyundai Stawowy na 52 Tygodniu Kultury Beskidzkiej w Żywcu.


25.07 - 02.08.2015

Ty­dzień Kul­tury Be­skidz­kiej to naj­więk­sza w kraju oraz jedna z naj­więk­szych im­prez folk­lo­ry­stycz­nych w świe­cie. "Po­nad 100 ze­spo­łów pie­śni i tańca z ok. 30 państw na róż­nych kon­ty­nen­tach, 4 ty­siące tan­ce­rzy, śpie­wa­ków i mu­zy­ków, po­nad 50 kil­ka­go­dzinnych wie­czor­nych kon­cer­tów na du­żych ple­ne­ro­wych es­tra­dach, od­by­wa­ją­cych się rów­no­cze­śnie w kilku miej­sco­wo­ściach przez ko­lej­nych 9 dni." TKB to wydarzenie kulturalne z bogatą tradycją zajmujące znamienne miejsce w kalendarzu imprez całego regionu. Poprzez wieloletnie tradycje TKB stał się swoistym produktem turystyki kulturowej. Każdego roku do Żywca, Wisły, Szczyrku, Makowa Podhalańskiego i Oświęcimia ściągają liczne zespoły z Polski oraz całego świata, towarzyszą im rzesze wiernej publiczności. Do tego cztery inne miej­sco­wo­ści z wła­snymi im­pre­zami folk­lo­ry­stycz­nymi włą­czają się w wielką TKB-owską ro­dzinę tj. Ujsoły, Jabłonków, Istebna, Bielsko-Biała. W ramach tego przedsięwzięcia w Żywcu nie mogło zabraknąć także Hyundai Stawowy. 

Jest lato więc piknikujemy...


21.06.2015

W niedzielę w Jaworzu odbyła się impreza prewencyjna „BEZPIECZNE WAKACJE” podczas, której nie zabrakło i nas ;) W programie był rodzinny rajd rowerowy następnie pokazy prewencyjne policji z Bielska-Białej, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, ratownictwa medycznego z użyciem różnego rodzaju sprzętu oraz inscenizacji wypadku drogowego. Wyobraźnię uczestników pobudziły zdarzenia na urządzeniach edukacyjnych takich jak symulator dachowania, zderzeń i innych. "Podejmowana akcja jest bardzo ważna i bardzo potrzebna, ponieważ uświadamia zagrożenia, pozwala je wyraźniej dostrzec, uniknąć lub zminimalizować. Jednocześnie poprawia statystyki wypadkowe i niewątpliwie ma wpływ na zmniejszenie społecznych kosztów związanych z leczeniem i powrotem do zdrowia osób poszkodowanych. Zwraca także uwagę na bezpieczne użytkowanie dróg, poruszanie się po nich a poprzez nagłaśnianie tego tematu i w sposób wymierny przyczynia się do złagodzenia skutków kalectwa powypadkowego."

H350 - event w zamkowym klimacie.


12.06.2015

W zamkowym klimacie odbył się event - H350 i nowe rozwiązania marki Hyundai.

Targi budownictwa w Bielsku-Białej.


24.04 - 26.04.2015

Podczas 47 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2015" odbywających się w Hali pod Dębowcem uczestniczyło 230 wystawców z Polski i zagranicy głównie z branży budowlanej, ale nie zabrakło także nowinek motoryzacyjnych. Na naszym stoisku poza znanymi modelami Santa Fe, ix35 zaprezentowaliśmy nowy model i20, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Hyundai Stawowy koloruje w przedszkolach.


2015

Do przedszkoli w Szczyrku, Kętach, Bystrej, Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku i Skoczowie udaliśmy się z kolorowankami i odblaskami. Dzieci dowiedziały się kilku podstawowych rzeczy na temat bezpieczeństwa na drodze, pokolorowały obrazki i otrzymały opaski odblaskowe.

Hyundai Stawowy w ślaskich centrach handlowych.


2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów chcemy dać im możliwość poznania oferty Hyundai w dogodnym dla nich miejscu i czasie dlatego też postanowiliśmy udać się do centrów handlowych z naszą ofertą. Prezentujemy nowe modele, aktualne promocje i umożliwiamy odbycie jazd testowych. Pojawiliśmy się już w centrach handlowych w Bielsku-Białej (Auchan, Gemini Park, Tesco) i okolicach (Oświęcim, Węgierska Górka, Żywiec, Cieszyn, Wisła, Ustroń) oraz w Rybniku i pobliskich miastach takich jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Ślaski, Racibórz, Żory i Gliwice. W Gliwicach równocześnie wystawialiśmy się w Arenie i Europie Centralnej. W najbliższym czasie szukajcie nas w Wadowicach, Andrychowie i Kętach...do zobaczenia.

Mecz Polska vs. Reszta Świata. Runda honorowa samochodami Hyundai dealera Stawowy z Rybnika.

Hyundai Genesis – prestiż po koreańsku.


15.10.2014

15 października 2014 roku odbył się w naszym salonie specjalny pokaz najnowszego modelu Hyundai Genesis. Limuzyna jest pokazem możliwości marki Hyundai; posiada potężny silnik, napęd na obie osie, najnowocześniejszą elektronikę oraz doskonałe materiały wykończeniowe. Mierzący blisko 5 metrów długości samochód to bez wątpienia wyraz luksusu pod każdym względem o czym mogli przekonać się zaproszeni goście. Po krótkiej prezentacji multimedialnej w której podkreślono niebagatelne rozwiązania goście mogli rozkoszować się jazdą superbogato wyposażoną limuzyną.

Hyundai Stawowy to Twój szczęśliwy dealer.


26.09.2014

Pani Barbara Kurowska-Górniak "Przeżyła piłkarską przygodę", wzięła udział w konkursie i włączyła się do rywalizacji o Hyundai ix35. Pani Barbara odbyła jazdę testową, odpowiedziała na kilka pytań i WYGRAŁA - białego ix35. WYGRALI także inni nasi klienci repliki oficjalnej piłki meczowej Brazuca 2014 FIFA World Cup. Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY i zapraszamy do brana udziału w kolejnych konkursach bo Hyundai Stawowy to Twój szczęśliwy dealer :)

WIELKIE OTWARCIE w Rybniku.


25.09.2014

 

Podążając za trendami i oczekiwaniami Klientów firma Stawowy 25 września 2014 roku otwarła swój drugi obiekt. Jest on położony w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 114. Lokalizacja obiektu pozwala na szybki dojazd z pobliskich miast takich jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz, Gliwice oraz Żory. Jest to jedyny autoryzowany salon i serwis marki Hyundai w Rybniku i okolicy. Nowoczesny budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami koreańskiej marki i może pretendować do miana obiektu MODERN PREMIUM. Obiekt ma 3 poziomy na poziomie "0" znajduje się ekspozycja 11 modeli i strefa dla klientów oraz serwis, poziom + 1 to strefa relaksu i część biurowa natomiast strefa -1 oczekuje na wdrożenie ekspansywnych planów koreańskiej marki w 2015 roku.

 

W nowej lokalizacji zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania oraz udoskonalone procesy funkcjonowania dealerstwa, dzięki tym działaniom firma Stawowy z pewnością w krótkim czasie uzyska przewagę konkurencyjną i stanie się niekwestionowanym liderem w tym regionie.

Dni otwarte.


19.09 -21.09.2014

W dniach 19-21 września zapraszamy do naszego salonu na dni otwarte. Podczas dni otwartych będzie prezentacja unikatowej oferty promocyjnej GO! oraz możliwość odbycia jazdy testowej nowymi modelami marki Hyundai!

Żużlowa niedziela w Rybniku.


24.08.2014

W Rybniku miało miejsce jedno z największych wydarzeń sportowych, było to mecz Nice Polska Liga Żużlowa: ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno.

Podczas tego wydarzenia nasze pięć samochodów testowych wwiozło na tor żużlowy zawodników obu drużyn, a następnie wraz z zawodnikami wykonały dwie pierwsze rundy honorowe po torze. Dodatkowo na murawie boiska podczas meczu prezentowaliśmy Hyundai i40.

 

Efekt spotkania: ŻKS ROW Rybnik pokonał na swoim torze Carbon Start Gniezno 68:22. Dzięki zwycięstwu rybniczanie mają nadal szansę na awans do fazy play-off. Trzymamy kciuki.

Przekazanie samochodów do FIS. Skoki narciarskie.


01.2014

Kolejny raz użyczyliśmy samochody FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej), samochody Hyundai były użytkowane przez organizatorów imprezy oraz sportowców. Przekazane samochody to odporne na zimowe warunki SUVy (ix35, Santa Fe) oraz i30 i i40.

Hyundai jest partnerem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich FIS jako przedstawiciel branży motoryzacyjnej. Dlatego mogliśmy wspólnie z naszymi pracownikami i klientami obejrzeć na żywo zawody Pucharu Świata w Wiśle i poczuć magię skoków.

Lekcje bezpieczeństwa w mediach...


2014

Jak w ubiegłym roku we współpracy z Komendą Miejską w Bielsku-Białej przeprowadziliśmy szereg akcji promujących bezpieczeństwo na drodze. Odwiedziliśmy szkoły w Bielsku, Jasienicy, Grodźcu, Iłownicy, Szczyrku, Kozach, Buczkowicach i Wilkowicach. Akcje spotkały się z zainteresowaniem mediów dlatego też wiele informacji na temat tych wydarzeń można było usłyszeć w Radiu Bielsko, Radiu Zet Gold, zobaczyć w lokalnej telewizji (BeskidNews) i przeczytać w Dzienniku Zachodnim, w dziale Rozmaitości.

Olimpiada handlowców w Korei.


11.2013

W ogólnoświatowej Olimpiadzie handlowców, która w listopadzie odbyła się w Korei wziął udział nasz pracownik. Na podjum staneli reprezentacji innych krajów, ale samo uczestnictwo w konkursie było dużym wyróżnieniem. Nasz handlowiec został wcześniej wyłoniony w konkursie ogólnopolskim jako jeden z dwóch najlepszych sprzedawców samochodów w Polsce. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

Before Service.


07 - 08.2013

Pod Kaufland w Żywcu oraz pod Tesco w Rybniku prowadziliśmy akcję Before Service. Każdy zainteresowany mógł dokonać bezpłatnego przeglądu swojego samochodu. Sprawdzaliśmy: poziom oleju, płynu chłodniczego i hamulcowego; ciśnienie opon i stan bieżnika. Podczas oczekiwania na sprawdzenie można było wykonać jazdę testową jednym z modeli Hyundai. Akcja wśród mieszkańców Żywca i Rybnika cieszyła się dużym zainteresowaniem.

V Miedzynarodowy Kongres Silników Spalinowych.


24.06 -26.06.2013

Uczestniczyliśmy w wystawie osiągnięć przemysłu motoryzacyjnego zorganizowanego przez Akademię Techniczno Humanistyczną w Bielsku-Białej.

Budowa obiektu w Rybniku.


 

Piknik rodzinny "Namaluj samochód dla swojej mamy"


25.05.2013

We współpracy z marką Wójcik oraz placem zabaw Fiku Miku zorganizowaliśmy piknik rodzinny. W programie był: grill; konkurs rysunkowy; malowanie twarzy, basen z piłkami, trampoliny i inne atrakcje dla dzieci. Dodatkowo odbył się pokaz mody marki Wójcik oraz wybory miss i mistera Hyundai Stawowy.

Hyundai Stawowy dba o edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa na drodze.


2013

Hyundai Stawowy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera cykl lekcji na temat bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, organizowanych przy współpracy z policjantami oraz nauczycielami szkół podstawowych. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poruszających się po drogach poprzez edukację i wyposażenie ich w elementy odblaskowe. Lekcje bezpieczeństwa odbyły się w szkołach w Bielsku-Białej, Mazańcowicach, Międzyrzeczu Górnym, Łodygowicach i Rybarzowicach.

Hyundai sponsorem mistrzostw w skokach narciarskich.


09.01.2013 Wisła, 11 - 12.01.2013 Zakopane

Oficjalnie przekazaliśmy flotę samochodów do FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej). Udostępniliśmy mini busy H1, nowej generacji Santa Fe, SUV ix35, i40 w wersji wagon oraz i30. Samochody były wykorzystywane na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów narciarskich oraz na wystawę pod skocznią.

 

Nasi stali klienci flotowi zapewnione mieli ciepłe emocje na skoczni w Wiśle 

 

Wizualizacja salonu i serwisu Hyundai w Rybniku.


2013

W Rybnkiu przy ulicy Gliwickiej trwa budowa nowego i nowoczesnego obiektu Hyundai.

Konkursy rysunkowe dla dzieci.


2013

Systematycznie organizujemy konkursy rysunkowe w przedszkolach dla dzieci. Dzieci kolorują lub same rysują modele Hyundai, a to efekty.

Spotkanie flotowe.


15.05 - 19.05.2013

W Szczyrku, w hotelu Klimczok odbyło się spotkanie flotowe naszych klientów, które zostało uwieńczone zwiedzaniem fabryki w czeskich Nosovicach.

Podgrzewaliśmy emocje.


22.06.2012 

Mecz Niemcy-Grecja zorganizowaliśmy dla naszych klientów z zagwarantowaniem najwyższego poziomu EMOCJI. Były konkursy, loterie, a w nich wartościowe nagrody do wygrania. Hitem okazało się strzelanie goli do bramki w której bronił Podolski. Trudnością było to, że gol trzeba było strzelić jadąc samochodem Hyundai i10 z piłką umieszczoną na masce. Menu było niemiecko-greckie.

Biały Hyundai ix35 „ubrany” w barwy Grecji rywalizował z czarnym Hyundai i10 „ubranym” w barwy Niemiec. Tego wieczoru to Niemcy wygrali mecz, ale u nas na salonie ix35 reprezentujący Grecję wygrał – został sprzedany jako pierwszy.

UEFA EURO 2012. Mecze w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.


06.2012 

Hyundai jako sponsor UEFA EURO 2012 przekazał dla klientów pulę biletów do wygrania. Wystarczyło tylko odpowiedzieć na proste pytanie. Wielu naszych klientów wygrało. Wspólnie z nimi uczestniczyliśmy w tych niesamowitych emocjach na stadionach w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Wspieramy i pomagamy.


19.05.2012

Podczas IV Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który odbył się w Kętach na stadionie TS Hejnał wsparliśmy różnego rodzaju podarunkami Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1. Dodatkowo byliśmy współorganizatorami całej imprezy. Zorganizowaliśmy dla dzieci różnego rodzaju atrakcje np. grę w golfa natomiast rodzice mogli odbyć jazdę testowa nowym Hyundai i30 oraz dowiedzieć się kilku informacji na temat marki Hyundai.

Nasze DNI OTWARTE nigdy nie są zwyczajne.


16.03.2012

Dni otwarte promujące nowy model Hyundai i30 postanowiliśmy zorganizować „NIEZWYCZAJNIE”. Chcieliśmy zapoznać naszych klientów nie tylko z najnowszym modelem Hyundai, ale także postanowiliśmy przybliżyć kraj pochodzenia marki Hyundai. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny pokaz filmów, który przybliżył Koreę oraz samą firmę Hyundai dodatkowo każdy mógł „zasmakować” w kuchni koreańskiej. Hostessy zainteresowanym udzielały informacji dotyczących koreańskiej architektury, strojów ludowych itd. Było KOREAŃSKO.

Wychodzimy do naszych Klientów.


02 - 03.2012 Wystawa w Sferze w Bielsku-Białej

Promujemy się bardzo często w centrach handlowych gdzie klienci mogą zapoznać się z modelami bez konieczności odwiedzania naszego salonu oraz mogą uzyskać wszelkie informację na temat danych technicznych, finansowania i ubezpieczenia.