Większy, odważniejszy i bardziej dynamiczny.

KONA nowej generacji oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wygody oraz wiodący w swojej klasie zasięg. Zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii i funkcji w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.
2024 Car of the Year Polska KONA

Car of the Year Polska 2024

Hyundai KONA zdobywa tutył Car of the Year Polska 2024. W tegorocznej edycji konkursu oceniano 26 samochodów i to właśnie KONA zwyciężyła otrzymując aż 71 punktów, czyli niemal o 20 punktów więcej niż kolejny konkurencyjny model. 

Więcej miejsca na więcej możliwości.

Tym razem Hyundai odszedł od konwencjonalnego procesu projektowania zaczynając od wersji benzynowej i kończąc na elektrycznej i zastosował proces odwrotny – zaczeliśmy od wersji elektrycznej, łącząc czysty, charakterystyczny przód z aerodynamicznymi, płynnymi liniami. Zaowocowało to futurystycznym nadwoziem, który podkreśla charakter SUV-a, zapewniając wytrzymałe i dynamiczne wrażenie.
The Hyundai all-electric IONIQ 6 Streamliner from the rear.

Większy i odważniejszy.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, nowa KONA ewoluowała – stała się bardziej wytrzymała, szersza i dłuższa, ale nadal nie tracąc nic ze swojego kultowego charakteru. 

Lampa Seamless Horizon.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, elegancko wyginającą się na całej masce, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.

Zaawansowana inteligentna technologia.

Nowy Hyundai KONA wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się niezawodną łącznością i inteligentnymi funkcjami, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Dwa zintegrowane ekrany 12,3".

  Elegancka, modułowa deska rozdzielcza jest wyposażona w dwa zintegrowane wyświetlacze, nadające nowoczesny wygląd: 12,3-calowy dotykowy ekran informacyjno-rozrywkowy oraz 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.
 2. Cyfrowy kluczyk.

  Dla większej wygody model KONA można zamykać, otwierać i uruchamiać za pomocą cyfrowego kluczyka, wykorzystując komunikację bliskiego zasięgu (NFC) w smartfonach lub inteligentnych zegarkach, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. 
 3. Aktualizacje Over-the-Air.

  Całkowicie nowa KONA przenosi łączność na wyższy poziom dzięki ciągłym aktualizacjom oprogramowania Over-the-Air (OTA), pozwalając właścicielom samochodów zaoszczędzić na kosztach i serwisować swoje samochody za pomocą najnowszych aktualizacji oprogramowania.

   

  Osiągi.

  Nowa KONA, opracowana w celu ograniczenia emisji bez zmniejszania przyjemności z jazdy, oferuje najszerszą gamę układów napędowych w segmencie.
  The front seats of the Hyundai KONA with N Line red accents and red ambient lighting.

  Nowa KONA N Line.

  Fani sportowej jazdy będą zachwyceni wyposażeniem i stylistyką nowego modelu KONA w wersji N Line.
  3 new Hyundai KONA models pictured together, KONA Hybrid, KONA, KONA N-Line

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, także nowa KONA jest zbudowana zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży – nasz standard.
  1, 2

  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. 1
  2. 2
  3. 3