TUCSON ma wszystko, czego potrzebujesz.

TUCSON jest gotowy na każdą niespodziankę. Ultranowoczesny design, zupełnie nowe wnętrze i najnowocześniejsze inteligentne technologie sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zawsze i wszędzie. Życie bywa nieprzewidywalne, ale masz szczęście, że to właśnie TUCSON jest z Tobą.

Loteria

Loteria jazd testowych. Zapisz się już dziś.

Weź udział w loterii. Przetestuj Hyundaia do 4 sierpnia 2024 r., aby móc wygrać 1 z 20 TUCSON-ów na rok. Szczegóły

Design

Unowocześniony i oryginalny.

Nowatorska i niezwykle oryginalna, unowocześniona stylistyka nowego Hyundaia TUCSON przenosi estetykę na wyższy poziom. Jego starannie ukształtowane powierzchnie i dynamiczne linie już sprawiły, że został bestsellerem w segmencie kompaktowych SUV-ów.
Hyundai TUCSON  zaparkowany na ulicy z drzewami, mężczyzna na pierwszym planie.

Stylistyka.

Nowe zderzaki i osłony dolne płynnie rozciągają się na boki, dodając sylwetce więcej dynamiki. Elegancko przeprojektowane obręcze ze stopów lekkich jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny i oryginalny wygląd.
Kobieta za kierownicą Hyundaia TUCSON.

Wnętrze.

Przestronne i praktyczne, nowe eleganckie wnętrze płynnie łączy szeroką gamę zaawansowanych inteligentnych technologii, dzięki którym każda jazda będzie niezapomniana.
Hyundai TUCSON Plug-in  zaparkowany przed nowoczesnym domem.

Odkryj stylistykę.

Przyjrzyj się bliżej wyróżniającej się stylistyce SUV-a, którego pokochali polscy klienci.

Wyposażenie

Wyższy poziom łączności i wygody.

Wyposażony w doskonale dobraną gamę najnowszych funkcji łączności, TUCSON niezmiennie imponuje przestronnością i niezrównanymi inteligentnymi technologiami, które dają dużo komfortu i sprawiają, że jest niezwykle wygodny w obsłudze.
Nowy, elegancko wyprofilowany, podwójny wyświetlacz cyfrowy Hyundaia TUCSON  o przekątnej 2 x 12,3 cala.

Panoramiczny, zakrzywiony wyświetlacz.

Ciesz się lepszą widocznością i poczuciem luksusu dzięki nowemu, elegancko wyprofilowanemu wyświetlaczowi, który obejmuje 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 12,3-calowy centralny ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego.
Kobieta używająca Hyundai Digital Key 2 do odblokowania drzwi kierowcy Hyundaia TUCSON.

Najnowocześniejsze funkcje łączności.

Korzystaj z łączności na wyższym poziomie dzięki bezprzewodowym aktualizacjom oprogramowania (Over The Air) i cyfrowemu kluczykowi Hyundai Digital Key 2 – który umożliwia swobodne zamykanie, otwieranie i uruchamianie pojazdu za pomocą smartfona lub zegarka Apple Watch.
Hyundai TUCSON

Odkryj funkcjonalność.

Poznaj bliżej najnowsze funkcje łączności i wygody.

Bezpieczeństwo

Gwarancja spokoju.

TUCSON jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. Asystent jazdy autostradowej 1.5 – połączenie systemów utrzymywania pasa ruchu z inteligentnym tempomatem wykorzystującym nawigację.
Zdjęcie kierownicy i cyfrowego zestawu wskaźników wewnątrz Hyundaia TUCSON.

Monitorowanie martwego pola (BVM).

Martwe pole za samochodem z lewej i prawej strony można obserwować na cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.
Nowy SUV Hyundai TUCSON  na drodze poza miastem.

Asystent jazdy autostradowej 1,5.

TUCSON wykorzystuje dane z czujników auta oraz i dane z map, aby automatycznie dostosowywać prędkość w celu utrzymania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, a także odpowiednio koryguje tor jazdy, utrzymując samochód pośrodku pasa ruchu.
Hyundai TUCSON  jadący nocą po moście.

Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.

Przyjrzyj się bliżej systemom bezpieczeństwa i wspomagania jazdy w modelu TUCSON.

N Line

Sportowa strona TUCSON-a.

Poznaj naszą najbardziej sportową wersję wyposażenia: N Line. Wybierając hybrydę, myślisz o wydajności. Wybierając inspirowane sportami motorowymi wykończenie N Line, myślisz o osiągach. 
Cyfrowy zestaw wskaźników pokazujący prędkość i zasięg Hyundaia TUCSON.

Tryb Sport.

Tryb sportowy daje więcej precyzji i informacji zwrotnych w całym zakresie prędkości oraz bardziej bezpośrednie wyczucie pojazdu, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę na drodze.