Witamy na nowym poziomie wydajności.

Stworzony, aby wywoływać uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy usiądziesz za kierownicą. Hyundai IONIQ 5 N to nasz pierwszy w pełni elektryczny model N, który został już wybrany „Samochodem Roku 2023” przez TopGear.com. To także naturalne źródło szczęścia – przenosząc czystą, niefiltrowaną radość z jazdy na zupełnie nowy poziom. Jako pierwszy pojazd elektryczny sportowej linni N, IONIQ 5 N reprezentuje nowy segment pojazdów elektrycznych o wysokich osiągach, zorientowanych na kierowcę, dzięki nowym technologiom i zwiększonym możliwościom na torze wyścigowym.

 

Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Łobuz na zakrętach.

  Głodny wrażeń IONIQ 5 N, posiada niesamowitą umiejętność sprawnego pokonywania zakrętów (Corner Rascal) dzięki usztywnieniu struktury nadwozia oraz specjalnie dostrojonemu układowi kierowniczemu N.

 2. Codzienny samochód sportowy.

  Poczuj moc i przeżyj jazdę jak żadna inna – jedyny na rynku elektryczny samochód o wysokich osiągach, który zapewnia doskonałe sportowe wrażenia z jazdy.

 3. Gotowy na tor wyścigowy.

  Ciesz się natychmiastowym przyspieszeniem oraz mocą aż do 478 kW / 650 KM po naciśnięciu przycisku N Grin Boost. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 sekundy.

  Wrażenia z jazdy N

  Poczuj wysoką wydajność wszystkimi zmysłami.

  Poczuj zmianę biegów, usłysz przyspieszenie i przeżyj elektryzującą jazdę jak żadna inna. Każdy element w IONIQ 5 N został zaprojektowany tak, aby pobudzić wszystkie Twoje zmysły, podnosić poziom dopaminy oraz wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. I jako jedyny na rynku pojazd elektryczny o wysokich osiągach, zapewnia doskonałe wyczucie zmiany biegów i niezapomniane wrażenia z jazdy.

  Naciśnij, żeby to poczuć.

  Spraw, aby codzienność była bardziej ekscytująca.
  The all-electric Hyundai IONIQ 5 N driving on a race track with some trees.
  The all-electric Hyundai IONIQ 5 N seen bathed in sunlight from the side in a garage.

  Wyglądaj dobrze i osiągaj lepsze rezultaty.

  Podobnie jak wszyscy jego bracia z serii N, IONIQ 5 N posiada dodatkowe elementy konstrukcyjne poprawiające osiągi, które oprócz fantastycznego wyglądu poprawiają również dynamikę jazdy.

  Dobra zabawa i kontrola.

  Dreszczyk emocji związany z jazdą.

  Dzięki nowym technologiom i zwiększonym możliwościom na torze wyścigowym, IONIQ 5 N reprezentuje nowy segment wydajnych pojazdów elektrycznych zorientowanych na kierowcę. Wykorzystując technologie wywodzące się ze sportów motorowych, podnosi trzy filary wydajności N na nowy, elektryzujący poziom.
     
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. A Hyundai IONIQ 5 N high-performance EV seen from behind driving on a racetrack with trees.

   Bezkompromisowa wydajność.

   Odblokuj zupełnie nowy świat emocji. Zaprojektowany dla wymagających entuzjastów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko pojeździć – ten wysokowydajny pojazd elektryczny został starannie wykonany, aby zapewnić niezwykle ekscytujące wrażenia z jazdy.

  2. The paddle shifters on the steering wheel of the Hyundai IONIQ 5 N high-performance EV.

   Niezrównana kontrola.

   IONIQ 5 N zapewnia niesamowite uczucie zmiany biegów i dynamiczną reakcję na jazdę, której często brakuje entuzjastom osiągów w pojazdach elektrycznych. Nowe technologie, takie jak N e-Shift i N Active Sound+, pozwalają naprawdę poczuć i usłyszeć dostarczaną moc.

  3. A woman driving the all-electric Hyundai IONIQ 5 N. 

   Inspirująca wszechstronność.

   Prawdziwie sportowy samochód na każdy dzień, IONIQ 5 N zapewnia zapierające dech w piersiach osiągi, które przyprawiają o zawrót głowy – uzupełnione zrównoważonym komfortem codziennych dojazdów do pracy i zasięgiem do 448 km w trybie całkowicie elektrycznym.

   The centre touch and steering wheel of the Hyundai IONIQ 5 N. 
   Two Hyundai IONIQ 5 N high-perfomance EV driving on a curvy racetrack with trees. 

   Zacznij driftować.

   Marzysz o driftowaniu? Stworzyliśmy N Drift Optimizer, który pozwala kierowcy symulować działanie sprzęgła pojazdu spalinowego z napędem na tylne koła w scenariuszach jazdy, które wymagają natychmiastowego zainicjowania driftu.
   Three-quarter view of the Hyundai IONIQ 5 N driving on a racetrack.

   Nowy standard na torze wyścigowym.

   IONIQ 5 N ustanawia nowy standard zarządzania temperaturą w warunkach na torze wyścigowym, oferując wyższą odporność na degradację mocy wywołaną ciepłem – w porównaniu do konkurentów.

   Zwiększona wydajność

   Bateria o dużym zasięgu 84 kWh.

   Wyposażony w większy i mocniejszy akumulator wysokonapięciowy, niż wielokrotnie nagradzany model IONIQ 5, z którego wywodzi się ten potężny, wysokowydajny pojazd elektryczny. IONIQ 5 N korzysta również z kilku ulepszeń technicznych, takich jak zwiększona efektywność energetyczna w celu uzyskania większej mocy wyjściowej z nowego akumulatora 84 kWh. Ciesz się szybszym ładowaniem i zwiększonym zasięgiem jazdy dzięki przełomowej globalnej platformie modułowej (E-GMP) dedykowanej pojazdom elektrycznym.
      
   The rear LED brake lights of the Hyundai IONIQ 5 N.

   Jeden z najszybszych czasów ładowania.

   Innowacyjny system akumulatorów 800 V zastosowany w IONIQ 5 N zapewnia jeden z najszybszych czasów ładowania dostępnych obecnie na rynku.
   Two Hyundai IONIQ 5 N high-performance EV drive through a curve, one behind the other. 

   Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

   Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem i spokojem ducha dzięki najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

    
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. 1
   2. 2
   3. 3