Rewolucja w stylistyce.

Wyrafinowany i progresywny styl Nowego Tucsona Hybrid można uznać za rewolucyjny. Jego starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów.

Stylistyka

Sportowa zmysłowość w świecie SUV-ów.

Większe i szersze nadwozie Nowego Tucsona wyróżnia pierwszego SUV-a Hyundaia opracowanego zgodnie z nową filozofią designu marki zwanej Sensuous Sportiness. Muskularna sylwetka łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo SUV-ów Tucson.

360°

0%

  Pierwsze na świecie parametryczne ukryte światła.

  Wzór geometryczny parametrycznego grilla przedniego w odcieniu ciemnego chromu zmienia się w jednej chwili, gdy rozpoczniesz jazdę. Dzięki najnowocześniejszej technologii oświetlenia półlustrzanego parametryczne światła są ukryte, zaś po włączeniu zewnętrzne sekcje grilla przekształcają się w niesamowite kształty przypominające skrzydła, tworząc unikalną sygnaturę świetlną high-tech. Po zakończeniu jazdy znikają ukryte w strukturze grilla przedniego.

  Nowy kompaktowy SUV Hyundai Tucson Hybrid – ujęcie z przodu.

  Spersonalizuj swojego Nowego Tucsona, aby pasował do Twojego stylu.

  Trzy nowe, żywe kolory: Shimmering Silver, Amazon Grey i Teal – teraz masz do wyboru aż dziewięć kolorów nadwozia. Co więcej, opcja dachu w innym kolorze (Phantom Black lub Dark Knight) daje jeszcze więcej możliwości personalizacji Nowego Tucsona, tak aby pasował do Twojego indywidualnego stylu.

  1. Koła auta z felgami aluminiowymi 17” i 19” nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Tucson Hybrid.

   Aluminiowe felgi.

   Dwa zestawy felg aluminiowych o średnicy 17” lub 19” i dynamicznej stylistyce.

  2. Szklane logo Nowego Hyundaia Tuscon Hybrid.

   Nowoczesne szklane logo.

   Elementy projektu high-tech wieńczy gładkie szklane logo Hyundai, które wygląda trójwymiarowo, ale w rzeczywistości jest płaskie – ten detal wyróżnia się wśród tradycyjnych emblematów stosowanych przez innych producentów.

  3. Nowy Hyundai Tucson Hybrid z ukrytą wycieraczką tylną – widok z tyłu.

   Ukryta wycieraczka tylna.

   Nowy Tucson Hybrid jest pierwszym modelem Hyundaia wyposażonym w ukrytą wycieraczkę tylną, która znika pod spojlerem, gdy nie jest używana.

   Wnętrze

   Piękno przestrzeni wewnętrznej.

   Wrażenie otwartości ogarnia każdego w momencie wejścia do wyrafinowanego i przestronnego wnętrza Nowego Tucsona Hybrid. Tutaj przestrzeń, technologia i informacje harmonijnie się przenikają. We wnętrzu urzekają zmysłowe formy inspirowane wodospadami oraz zastosowanie wysokiej jakości, miękkich w dotyku materiałów, których wygląd i styl to zupełnie nowy poziom.

   The all-new Hyundai Tucson Hybrid compact SUV's optional panorama sunroof.

   Panoramiczne okno dachowe.

   Wpuść słońce i ciesz się wiatrem we włosach, otwierając opcjonalne panoramiczne okno dachowe Nowego Tucsona Hybrid.

   Kombinacje kolorów wnętrza.

   Wybierz jedną z trzech wersji wyposażenia wnętrza: jednobarwne czarne, dwubarwne czarno-szare lub morskie. Niezależnie od wybranego koloru, podwójne srebrne linie ozdobne biegną od deski rozdzielczej do tylnych drzwi, harmonizując ze starannie wykończonymi, miłymi w dotyku materiałami w uzupełniających się neutralnych odcieniach.

   1. Jednobarwne czarne wykończenie wnętrza nowego SUV-a Hyundai Tucson Hybrid.

    Obsidian Black.

    Klasyczna czerń z opcją siedzeń z tkaniny lub skóry.

   2. Czarno-szare wykończenie wnętrza nowego SUV-a Hyundai Tucson Hybrid.

    Moss Grey.

    Czarno-szare wnętrze również pozwala na wybór siedzeń z tkaniny lub skóry.

   3. Czarne siedzenia wykończone materiałem lub skórą w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Tucson Hybrid.

    Teal.

    Czarna materiałowa lub skórzana tapicerka siedzeń z przeszyciami w kolorze morskim na fotelach, podłokietniku i dźwigni zmiany biegów. Morskie wstawki materiałowe znajdują się również na desce rozdzielczej i tapicerce drzwi.