Przyszłość, na którą nie musisz czekać.

Bardziej elegancki i wyrafinowany Nowy Hyundai KONA Electric ma ulepszoną konstrukcję, najnowsze funkcje łączności i bezpieczeństwa oraz zasięg do 484 km na jednym ładowaniu. A dzięki skróconym terminom dostaw w Europie – zostanie posiadaczem stylowego pojazdu elektrycznego nigdy nie była łatwiejsze.

1

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electic już teraz od 121 900 zł brutto w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Stylistyka

Eleganckie kształty w stylistyce SUV-a.

Smuklejszy i bardziej wyrafinowany, wyjątkowy i nacechowany pewnością siebie design Nowego Hyundaia KONA Electric ma teraz jeszcze bardziej opływowy, atletyczny wygląd – jednocześnie zachowując zadziorny charakter SUV-a. Projekt charakteryzuje się gładkimi, aerodynamicznymi kształtami i wyrzeźbionymi liniami, które harmonizują z kolorem nadwozia i nadkoli oraz niepowtarzalnym wzorem felg o średnicy 17 cali.

Nowy SUV Hyundai Kona Electric zaparkowany po drugiej stronie ulicy niż SUV Hyundai Kona.

Płynne linie i aerodynamika.

Czyste, płynne linie sprawiają, że nie da się pomylić tego modelu z żadnym innym. Niepowtarzalna zamknięta forma przedniego grilla zapewnia optymalną aerodynamikę.
Nowy SUV kompaktowy Hyundai Kona Electric pokazany od tyłu, zaparkowany na tle malowniczej rzeki.

Nowa stylistyka tyłu.

Elegancką, aerodynamiczną stylistykę tworzą również elementy nowego tylnego zderzaka i jego dolna osłona podkreślone przez wąskie, tylne lampy LED.

Nowoczesny kokpit z dwoma wyświetlaczami cyfrowymi.

Najnowocześniejsza łączność i elegancki wygląd dwóch dużych ekranów nowego Hyundaia Kona Electric. Połączenie cyfrowego zestawu wskaźników o przekątnej 10,25 cala i środkowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,25 cala z funkcją podzielonego ekranu zapewnia kokpitowi nowoczesny wygląd, a kierowca ma maksymalną widoczność i pełną kontrolę. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.
Nowoczesny kokpit z dwoma wyświetlaczami cyfrowymi. we wnętrzu kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.

Wyświetlacz head-up i w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25” pokazuje najważniejsze informacje dotyczące jazdy tam, gdzie są one najlepiej widoczne. A zamontowany nad nim wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, prezentując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na linii wzroku. Wysuwany za pomocą przycisku obok kierownicy, chowa się w desce rozdzielczej, gdy nie jest używany.
Kierownica i nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.
Podgrzewane tylne siedzenia nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.

Ogrzewanie tylnych siedzeń.

Wygoda dla wszystkich. Pasażerom z tyłu spodobają się podgrzewane tylne siedzenia.

Osiągi

Wysoka moc. Duży zasięg. Porywające przyspieszenie.

Niech nikt nie mówi, że jazda samochodem elektrycznym musi być nudna. Niezwykle dynamiczny dzięki 395 Nm momentu obrotowego dostarczanego bez żadnej zwłoki przez elektryczny układ napędowy, ten usportowiony SUV rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy. Dostępny z dwoma wersjami układu napędowego, możesz wybrać moc i zasięg. Akumulator 39,2 kWh pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 155 km/h i zasięg do 305 km. Zaś wersja 64 kWh rozpędza się do 167 km/h i pokonuje aż 484 km na jednym ładowaniu.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. Nowy kompaktowy SUV-a Hyundai Kona Electric z akumulatorem 64 kWh – zasięg 484 km.

  Imponujący zasięg.

  Nie musisz martwić się o zasięg. Ciesz się imponującym zasięgiem 484 km (akumulator 64 kWh) lub 305 km (akumulator 39,2 kWh) na jednym ładowaniu.

 2. Nowy kompaktowy SUV-a Hyundai Kona Electric – ładowanie od 10 do 80% w 47 minut.
  2

  Szybkie ładowanie.

  Ładowanie od 10 do 80% stanu naładowania (SOC) dla obu wersji układu napędowego zajmuje zaledwie 47 minut, gdy używana jest stacja szybkiego ładowania na prąd stały (DC) o mocy 100 kW.

 3. Nowy kompaktowy SUV Hyundai Kona Electric przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,9 sekundy.

  Porywające przyspieszenie.

  Pokochasz to błyskawiczne przyspieszenie! Od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy!

  Jak długa jest Twoja codzienna trasa?

  Oblicz liczbę dni, podczas których możesz jeżdzić swoim nowym Hyundaiem KONA Electric na jednym ładowaniu dla dwóch rodzajów baterii (39.2 kWh lub 64 kWh).

  22 km

   

   

  dni

  na jednym
  ładowaniu

   

   

  dni

  na jednym
  ładowaniu

  Istnieje wiele czynników, które wpływają na zużycie energii oraz na całkowity zasięg jazdy w napędzie elektrycznym: min. wielkość akumulatora, styl jazdy, warunki zewnętrzne, temperatura, liczba pasażerów i inne.


   Ładuj, gdziekolwiek zmierzasz.

   W domu, w pracy, w trasie lub kiedy podróżujesz.
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Różne czasy ładowania akumulatora nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.
    2

    Łatwe ładowanie w domu.

    Po podłączeniu do domowej skrzynki ściennej lub stacji ładującej prądem przemiennym ładowanie akumulatora 64 kWh w zakresie od 10 do 100% trwa 9 godzin 15 minut przy użyciu standardowej jednofazowej ładowarki pokładowej (OBC) o mocy 7,2 kW trwa albo 6 godzin 50 minut za pomocą opcjonalnej trójfazowej ładowarki o mocy 10,5 kW.
   2. Różne czasy ładowania akumulatora nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.
    2

    Łatwe nocne ładowanie w domu.

    Po podłączeniu do domowej skrzynki ściennej lub stacji ładującej prądem przemiennym ładowanie akumulatora 39,2 kWh w zakresie od 10 do 100% trwa 6 godzin przy użyciu standardowej jednofazowej ładowarki pokładowej (OBC) o mocy 7,2 kW trwa albo 4 godziny 20 minut za pomocą opcjonalnej trójfazowej ładowarki o mocy 10,5 kW.
   1. 1
   2. 2
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Nowy SUV Hyundai Kona Electric ładowany w miejscu pracy.

    Stacje ładowania w pracy.

    Wiele firm już oferuje stacje ładowania dla swoich pracowników i gości. A wiele krajów już wprowadziło zachęty podatkowe i dotacje na ich instalację. Warto porozmawiać ze swoim pracodawcą o instalacji punktów ładowania w miejscu pracy.
   1. 1
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Para młodych ludzi siedząca obok Hyundaia Kona Electric podłączonego do publicznej stacji ładowania.

    Znajdź stację ładowania w okolicy.

    Nie musisz się martwić, gdzie naładować akumulator. Nowy Hyundai Kona Electric umożliwia bezpłatne korzystanie z informacji o lokalizacjach stacji ładowania oraz typach połączeń i dostępności. (Usługi LIVE są dostępne tylko z systemem nawigacji).
   1. 1
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Nowy SUV Hyundai Kona Electric podczas podłączania do stacji ładowania.

    Podróżuj bez obaw.

    Pojazdy elektryczne Hyundai służą do bezstresowej jazdy – możesz bez obaw wybrać się za granicę. Warto zaplanować trasę z wyprzedzeniem, aby móc wypić filiżankę dobrej kawy na postoju ze stacjami szybkiego ładowania. Takie stacje ładowania są dostępne w całej Europie, a ich liczba stale rośnie.
   1. 1

   Łączność

   Wybierz elektryka. Zawsze w kontakcie.

   Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala integruje nawigację 3D i usługi łączności samochodowej Bluelink® oraz jest objęty bezpłatną 5-letnią subskrypcją usług LIVE z powiadomieniami o ruchu drogowym, pogodzie i fotoradarach w czasie rzeczywistym*. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Wyświetlacz 10,25” w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

    Wszystkie informacje o układzie elektrycznym.

    Oprócz wszystkich funkcji systemu nawigacji, w nowym Hyundaiu Kona Electric masz pełny wgląd w status pojazdu. Wszystko na dużym ekranie 10,25”.
   2. Usługi łączności Bluelink® dostępne w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

    Usługi łączności Bluelink®.

    Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink® nowy Hyundai Kona Electric ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą.
   3. Steruj głosowo aplikacją Bluelink® w nowym kompaktowym SUV-e Hyundai Kona Electric.

    Rozszerzone możliwości rozpoznawania głosu.

    Sterowanie za pomocą poleceń głosowych takimi funkcjami, jak klimatyzacja, ogrzewanie tylnej szyby, lusterek bocznych i kierownicy.

    Aplikacja Bluelink®.

    Sprawdź zasięg z biura. Rozpocznij i przerwij ładowania ze swojej kuchni. Nagrzej wnętrze, gdy pojazd jest podłączony do ładowarki, aby nie wyczerpywać akumulatora. Oprócz wielu przydatnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, nowa Kona Electric z systemem nawigacji ma również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. Widok ekranu smartfona z aplikacją Hyundai Bluelink® używaną do zdalnego sterowania klimatyzacją.

     Komfort bez obciążania akumulatora.

     Ustaw temperaturę, która Ci odpowiada w aplikacji Bluelink, a system włączy ogrzewanie lub klimatyzację, gdy samochód jest podłączony do zewnętrznego źródła zasilania. Jest to wygodne, a także oszczędza energię akumulatora, która byłaby potrzebna później, by ogrzać samochód w czasie jazdy.
    1. 1
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. Widok ekranu smartfona z aplikacją Hyundai Bluelink® używaną do sprawdzenia zasięgu.

     Sprawdź zasięg.

     Zanim wyruszysz w drogę, sprawdź odległość, jaką możesz pokonać przy bieżącym poziomie naładowania akumulatora samochodu.
    1. 1
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. Widok ekranu smartfona z aplikacją Hyundai Bluelink® używaną do określenia harmonogramu ładowania.

     Określ harmonogram ładowania.

     Aplikacja Bluelink zapewnia dostęp i kontrolę nad harmonogramem ładowania nowego Hyundaia Kona Electric. Zarządzaj nim, aby zapewnić najlepszą żywotność baterii i wykorzystać optymalne stawki za energię elektryczną. Twój samochód będzie zawsze w pełni naładowany, gdy ruszysz w drogę.
    1. 1
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. Widok ekranu smartfona z aplikacją Do Hyundai Bluelink® używaną do określenia limitów ładowania.

     Zmień domyślne ustawienia.

     Przejmij pełną kontrolę nad ładowaniem. Możesz ustawić limity szybkiego i ogólnego ładowania.
    1. 1

    Bezpieczeństwo

    Większe bezpieczeństwo dzięki rozszerzonemu Hyundai SmartSense.

    Nowy Hyundai KONA Electric jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i spokoju ducha.

    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA) w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

     Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

     Obserwujący drogę za pomocą kamery wielofunkcyjnej system FCA automatycznie hamuje po wykryciu pieszego lub nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu. Wersja opcjonalna obejmuje wykrywanie rowerzystów dzięki wykorzystaniu możliwości radaru i kamery.

    2. Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

     Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

     Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.

    3. Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA) w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

     Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA)

     Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

     Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA) w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Electric.

     Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA)

     Ta inteligentna funkcja podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku.

     Większe bezpieczeństwo dzieci.

     Ponieważ nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Twoich bliskich, wyposażyliśmy nowego Hyundaia Kona Electric w kilka dodatkowych funkcji, które pomogą zadbać o pełne bezpieczeństwo dzieci.
     Dziecko na tylnym siedzeniu nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.

     Ostrzeżenie bezpiecznego wysiadania.

     Ta inteligentna funkcja pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy zbliżające się z tyłu i wyświetlając ostrzeżenie w zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenia dźwiękowe.
     Tylne siedzenia nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Electric.

     Monitorowanie tylnych siedzeń.

     Nowy Hyundai Kona Electric pamięta, czy tylne drzwi były otwierane przed ruszeniem. Po zakończeniu jazdy na zestawie wskaźników pojawia się komunikat (towarzyszy mu dźwięk ostrzegawczy), aby sprawdzić tylne siedzenia.

     Charge myHyundai

     Łatwy w użyciu program oferujący kompleksową usługę publicznego ładowania samochodów elektrycznych Hyundai.

     Ładowarka Hyundai WallBox

     Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

     Elektromobilność

     Zapraszamy do zapoznania się ze współpracą Hyundai i Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych.

     5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

     Jak każdy Hyundai, nowa KONA Electric jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy modelu KONA Electric jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
     Para młodych ludzi siedzących na masce SUV-a Hyundai Kona Electric zaparkowanego w malowniczej scenerii.
     3
     KONA Electric – 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów i 8 lat gwarancji na akumulator.