Większy. Odważniejszy. Oszczędniejszy.

Wyposażony w nowy, dynamiczny, hybrydowy układ napędowy i przeprojektowany od podstaw - nasz flagowy SUV w Europie zapewnia teraz więcej przestrzeni i stylu, a jednocześnie dotrze dalej, zużywając mniej benzyny. Przeprojektowany z odważniejszym i bardziej charakterystycznym designem. Wyposażony w najnowsze inteligentne technologie.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. Najwyższej klasy napęd hybrydowy nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

  Hybrydowa moc i niskie zużycie paliwa.

  SANTA FE Hybrid przenosi oszczędność paliwa na wyższy poziom, wykorzystując dynamiczny tandem składający się z mocnego silnika elektrycznego zasilanego akumulatorem i turbodoładowanego silnika benzynowego.

 2. Zmiany stylistyczne nowego 7-osobowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid – ujęcie z przodu.

  Nowy wyrafinowany design.

  Odważne elementy stylistyki nadwozia i wnętrza tworzą połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, podkreślając wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.

 3. Zdjęcie Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid w ujęciu z góry pokazujące zaawansowane układy wspomagania jazdy.

  Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy sprawiają, że SANTA FE Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium.

  Czym jest hybryda?

  Hyundai SANTA FE Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy oraz elektryczny, które współpracują ze sobą. Efektywne współdziałanie umożliwia pojemny akumulator litowo-polimerowy, dzięki czemu zużycie paliwa i poziom emisji są rekordowo niskie. Układ hamowania odzyskowego wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania samochodu, jednocześnie ładując akumulator aby użytkownik nie musiał tego robić.

  Elektryfikacja.

  Istnieje wiele powodów, dla których warto przesiąść się do zelektryfikowanego samochodu: wrażenia z jazdy, zrównoważony rozwój, niższe koszty i mniejsza emisja spalin. Sprawdź, dlaczego przejście na elektryczność ma sens.
  Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid jadący przez tunel.

  Hybrydowa wydajność.

  Dzięki innowacyjnemu hybrydowemu zespołowi napędowemu SANTA FE Hybrid zużywa wyjątkowo mało paliwa.
  Zdjęcie Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid w ujęciu z góry pokazujące zaawansowane układy wspomagania jazdy.

  Bezpieczeństwo.

  Najlepsza ochrona dzięki nowoczesnym funkcjom bezpieczeństwa i zaawansowanym układom wspomagania jazdy.
  Dziewczynka na tylnej kanapie nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

  Oryginalne akcesoria.

  Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

  Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE.

  Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania.

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, także SANTA FE Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
  Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid zaparkowany przed domem – ujęcie z tyłu.
  1, 2
  5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. 1
  2. 2
  3. 3