Bezpieczeństwo. Łączność. Wydajność.

Nowy Hyundai i30 jest dopracowany w każdym szczególe: odważna stylistyka, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, znakomicie działająca łączność i 48-woltowy układ miękkiej hybrydy zapewniający większą wydajność. Przygotuj się.

Dbasz o bliskich. My o technologię, która Ci to ułatwia.

Wszyscy chcemy tego, co najlepsze dla naszych bliskich, aby czuli się bezpieczni i otoczeni opieką. To zaangażowanie było motorem rozwoju modelu i30: samochodu, który dba o kierowcę i pasażerów. Wszystko dzięki inteligentnej technologii: Wszechstronne funkcje bezpieczeństwa, najnowocześniejsza łączność i wyjątkowo wydajne układy napędowe.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Hyundai i30 na zdjęciu z przodu, ukazującym jego odważną stylistykę.

  Śmiała stylistyka.

  Stylistyka i30 jest jednocześnie odważna i elegancka, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Wyraź swoją osobowość dzięki siedmiu nowym opcjom kolorystycznym.

 2. i30 widziane z góry z czterema niebieskimi półkolami ilustrującymi funkcje bezpieczeństwa.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Jazda powinna być tak bezpieczna, jak to tylko możliwe. Dlatego stale aktualizujemy funkcje, które chronią kierowcę i pasażerów, również tych siedzących z tyłu oraz innych uczestników ruchu – pieszych i rowerzystów.

 3. Dotykowy ekran multimediów o przekątnej 10,25 cala z licznymi ikonami funkcji znajduje się nad środkowymi nawiewami powietrza.

  Łatwiejsza łączność.

  Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala przejmuje funkcje smartfona (Android Auto™ lub Apple CarPlay™) i zapewnia dostęp do wszechstronnych usług Bluelink z informacjami aktualizowanymi bezprzewodowo, w czasie rzeczywistym. 1

  Nowy Hyundai i30 w kolorze Shaow Gray pod estakadą autostrady – ujęcie z przodu.

  Świetne parametry.

  Ciesz się najwyższym poziomem bezpieczeństwem, wydajnymi układami napędowymi i niespotykaną wygodą dzięki inteligentnym technologiom.
  Kobieta siedząca za kierownicą korzysta z dotykowego ekranu multimediów na desce rozdzielczej.

  Łączność.

  Bluelink umożliwia sterowanie funkcjami samochodu za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE dostarczają informacje o ruchu drogowym, miejscach parkingowych i innych aspektach podróży w czasie rzeczywistym.
  Czteroosobowa rodzina opierająca się lub stojąca w pobliżu przodu nowego Hyundaia i30.

  Bezpieczeństwo.

  Nasze zaawansowane układy wspomagania jazdy obejmują teraz siedem nowych funkcji, zapewniając większe bezpieczeństwo dla Ciebie i tych, których kochasz.
  Nowy Hyundai i30 N Line w kolorze czerwonym zaparkowany przed domem.

  i30 N Line.

  Fani usportowionej wersji wykończenia N Line będą zachwyceni stylistycznymi akcentami nowego i30 Hatchback N Line.

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, nowy i30 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tę potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz korzystać z życia, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia wiodąca w branży gwarancja – oferowana w standardzie.
  Nowy Hyundai i30 w kolorze Shadow Gray, zaparkowany w mieście – ujęcie 3/4 z tyłu.
  5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów