Większa i odważniejsza elektromobilność.

Dzięki nowemu, futurystycznemu wyglądowi, bardziej dynamicznej sylwetce na drodze oraz większej przestrzeni życiowej na wszystkie Twoje przygody – ten odważny, ekskluzywny, w pełni elektryczny SUV oferuje najnowocześniejsze inteligentne technologie i najlepszy w swojej klasie zasięg, zapewniając elektryczną mobilność w wielkim stylu.
2024 Car of the Year Polska KONA

Car of the Year Polska 2024

Hyundai KONA zdobywa tutył Car of the Year Polska 2024. W tegorocznej edycji konkursu oceniano 26 samochodów i to właśnie KONA zwyciężyła otrzymując aż 71 punktów, czyli niemal o 20 punktów więcej niż kolejny konkurencyjny model. 
Logo elektromobilność programu dopłat rządowych "Mój elektryk"
1

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electric już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Więcej miejsca na więcej możliwości.

Wybraliśmy niekonwencjonalnego podejście i rozpoczęliśmy prace nad projektem od elektrycznej wersji zupełnie nowego modelu KONA, dzięki temu możesz odkryć piękno tej innowacji pod każdym kątem. Elegancko wyrzeźbiony, czysty, charakterystyczny przód KONA Electric i aerodynamiczne, płynne linie podkreślają futurystyczną stylizację. Model przekształcił się w większego SUV-a o zwiększonych wymiarach, które podkreślają jego solidną, kultową tożsamość projektową.
The Hyundai KONA Electric SUV shown from the front with a woman and a man.

Charakterystyczny design.

Czysty, charakterystyczny przód jest podkreślony przez lampę Seamless Horizon, która rozciąga się na całej szerokości, zapewniając bardziej dynamiczną prezencję na drodze.
A woman sitting in the rear seat of the Hyundai KONA Electric SUV.

Stylowa przestrzeń.

Aby zapewnić maksymalną przestrzeń życiową, KONA Electric ewoluowała, stając się szersza i dłuższa, zapewnia dużo miejsca na nogi i ramiona w drugim rzędzie.

Zaawansowana inteligentna technologia.

Dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii KONA Electric wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów. Ciesz się najnowszą łącznością i inteligentnymi funkcjami zapewniającymi wygodę, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy. 
Hyundai KONA Electric SUV parking backwards in a garage between two cars.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Nowy Hyundai KONA Electric został wyposażony w funkcję Highway Driving Assist 2, czyli autonomiczną jazdę poziomu 2, która kontroluje prędkość i dystans oraz pomaga podczas zmiany pasa ruchu. 
The head-up display inside the Hyundai KONA Electric.

Nowy poziom elektryzujących osiągów.

W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać spośród dwóch wielkości baterii nowego modelu KONA Electric: bazowy akumulator 48,4 kWh oraz większa bateria o pojemności 65,4 kWh.

5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.
Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV parked in a driveway, seen from above.
2, 3
Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty

Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. 1
  2. 2
  3. 3