Stylowy i elegancki SUV.

Całkowicie nowy model BAYON będzie najnowszym i najmniejszym członkiem powiększającej się rodziny SUV-ów Hyundai. Nowy BAYON wyróżnia się kompaktowym nadwoziem, przestronnym wnętrzem oraz długą listą inteligentnych funkcji bezpieczeństwa i łączności.

Design

Drapieżny i charakterystyczny.

Ostre linie i przyciągające wzrok proporcje, zupełnie nowy BAYON naprawdę wyróżnia się z tłumu. Stylowy i elegancki, elegancko łączy wielokrotnie nagradzane dziedzictwo SUV-ów Hyundaia z oszałamiającą wizualnie interpretacją filozofii projektowej Sensuous Sportiness. A jeśli chodzi o widzenie i bycie widzianym, pokochasz poczucie wolności, które zapewnia wyższa pozycja siedząca i świetna widoczność dookoła.

 1. Nowy Hyundai BAYON przedstawiony przodem w widoku 3/4.

  Stylowy miejski SUV.

  Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki SUV wyróżnia się stylem - i dużą ilością miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.

 2. Przedni grill i zderzak modelu Hyundai BAYON.

  Charakterystyczne światła.

  Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd. Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a.

 3. Profil modelu Hyundai BAYON.

  Sportowy profil.

  Z boku dynamiczne ramię przyciąga wzrok mocnymi elementami graficznymi, mocną formą słupka C i sportowym profilem.

 4. Tył modelu Hyundai BAYON.

  Nowoczesny tył.

  Tylne zespolone światła LED w kształcie strzałki są połączone czerwoną linią akcentującą. Umieszczone daleko na bokach, wzmacniają wizualne wrażenie szerokości.

  Zaskakująco pojemny.

  Koncentrując się na maksymalizacji komfortu pasażerów i zwiększeniu przestrzeni bagażowej, projektanci Hyundai stworzyli nowoczesną atmosferę w nowym BAYON. Zainspirowane kształtami występującymi w naturze, drzwi elegancko otaczają deskę rozdzielczą. Rzeźba drzwi idealnie komponuje się z sekcją deski rozdzielczej, a nastrojowe oświetlenie LED tworzy subtelny, ale wyrafinowany niebieski akcent na kokpicie.

  1. Przednie siedzenia we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

   Świetna widoczność i komfort.

   Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem - wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.

  2. Kierownica i deska rozdzielcza we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

   Najlepszy w swojej klasie cyfrowy kokpit.

   Cyfrowy klaster o przekątnej 10,25 cala i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu to zaawansowane technologicznie elementy najlepszego w swojej klasie cyfrowego kokpitu.

  3. Deska rozdzielcza we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

   Elegancka i stylowa deska rozdzielcza.

   Smukłe, poziome kierownice nadają charakterystycznej desce rozdzielczej niekonwencjonalnie stylowy wygląd, podkreślając zgrabny i szeroki projekt deski rozdzielczej.

   Wygoda

   Przestronny i komfortowy.

   Zapewniając komfort i przestrzeń do przechowywania SUV-a, kompaktowy rozmiar zewnętrzny nowego BAYON i jego przyjazne rodzinie wnętrze oznacza, że możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Kompaktowy rozmiar i doskonała widoczność ułatwiają wsiadanie i obsługę - a dzięki wysokiej pozycji siedzącej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i solidności, którego klienci oczekują od SUV-ów marki Hyundai.

   1. Bagażnik złożony w proporcjach 60/40 w modelu Hyundai BAYON.

    Znakomita przestrzeń bagażowa.

    Dzięki pojemności bagażnika 411 litrów i inteligentnej pokrywie bagażnika, nowy BAYON wyróżnia się w swoim segmencie dużą pojemnością bagażową.

   2. Tylna kanapa we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

    Przestrzeń na nogi.

    Ciesz się doskonałą przestrzenią na nogi, która zapewnia wygodniejszą jazdę. Pasażerowie z przodu mogą cieszyć się 1072 mm miejsca na nogi, podczas gdy pasażerowie z tyłu mają 882 mm.

   3. Duża przestrzeń nad głową we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

    Dużo miejsca nad głową.

    Ogólne wrażenie przestronności wspomaga wysokość nad głową wynosząca 993 mm dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz 977 mm dla pasażerów z tyłu.

    Łączność

    Połącz się w dobrym stylu dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom.

    Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią z dwoma połączonymi wizualnie dużymi ekranami o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu. A dzięki usługom Hyundai Bluelink Connected Car Services możesz sterować swoim samochodem za pomocą smartfona - lub za pomocą głosu. Zapewnia bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza.

    Ekran 10.25" we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.
    1

    10,25-calowy ekran dotykowy.

    Multimedialny ekran obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.

    Premium system audio BOSE we wnętrzu modelu Hyundai BAYON.

    Premium system audio BOSE.

    Dostępny system nagłośnienia Bose premium obejmuje osiem głośników o wysokiej wydajności, w tym subwoofer, zapewniający czyste, wciągające i mocne odtwarzanie muzyki.

    Usługi łączności Bluelink®.

    Steruj swoim samochodem ze smartfona - lub za pomocą głosu. Najnowsza aktualizacja Bluelink pozwala w pełni korzystać z naszych najnowocześniejszych usług Connected Car. Oprócz wielu inteligentnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji zawiera również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE z informacjami w czasie rzeczywistym o ruchu drogowym, parkingach lub cenach benzyny.

    Aplikacja Hyundai Bluelink.

    Dowiedz się, jak wiele potrafi Bluelink.

    Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i sprytne funkcje, dzięki którym jazda jest wygodniejsza.

    Bezpieczeństwo

    Najlepszy w swojej klasie pakiet bezpieczeństwa SmartSense.

    Zupełnie nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundaia - i ma odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Innym sposobem, w jaki wyróżnia się w swoim segmencie: obszerna lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense - naszych najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Wiele z nich znajduje się już w standardowym wyposażeniu.

    1. Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA) w nowym Hyundai BAYON.

     Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA).

     Całkowicie nowy BAYON wyposażony jest w asystenta jazdy po pasie ruchu (LFA). Po włączeniu utrzymuje samochód wyśrodkowany na swoim pasie ruchu przy prędkościach od 0 do 180 km / h na autostradach i ulicach miast.

    2. Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC) w nowym Hyundai Bayon.

     Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC).

     Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość w celu bezpieczniejszej jazdy.

    3. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA) w nowym Hyundai BAYON.

     Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

     Wyczuwając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu lub pieszych i rowerów na drodze.

     Osiągi

     Dynamiczne osiągi połączone z doskonałą oszczędnością paliwa.

     Całkowicie nowy BAYON zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i wysoce konkurencyjną emisję CO2 dzięki zaktualizowanym silnikom T-GDi - zmniejszonym silnikom z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem dla optymalnej wydajności i przyjemności z jazdy.

     1. Wykres przedstawiający krzywe momentu obrotowego i mocy całkowicie nowego 1,0-litrowego silnika benzynowego BAYON T-GDi

      Silnik 1.0 T-GDi

      Silnik 1.0 T-GDi o 100 KM, który może być połączony z 6-biegową manualną skrzynią biegów (6MT) lub 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT). Silnik 1.0 T-GDi jest wyposażony w trzy tryby jazdy, aby zoptymalizować reakcję silnika i wydajność układu kierowniczego w zależności od warunków jazdy. Są to Eco, Normal i Sport.

     1. 1
     1. Wykres przedstawiający krzywe momentu obrotowego i mocy całkowicie nowego benzynowego silnika BAYON o pojemności 1,2 litra MPi

      Silnik 1.2 MPI

      Dzięki 1197 cm3 pojemności skokowej i 4 cylindrom nasz podstawowy silnik o mocy 84 KM to delikatna siła, z którą należy się liczyć. W połączeniu z 5-biegową manualną skrzynią biegów ta jednostka napędowa zapewnia zarówno pełną kontrolę, jak i przyjemne dostarczanie momentu obrotowego.

     1. 1

     Większa wydajność. Mniejsza emisja. Technologia silnika CVVD.

     Hyundai opracował pierwszą na świecie technologię bezstopniowej zmiany czasu trwania zaworu (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i oszczędność paliwa, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Technologia sterowania zaworami reguluje czas otwierania i zamykania zaworu w zależności od warunków jazdy.

     5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

     Jak każdy Hyundai, zupełnie nowy BAYON jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży - standard.

     Nowy Hyundai BAYON przedstawiony przodem na arenie.
     2
     Hyundai 5-letnia nieograniczona gwarancja na przebieg.