Nowy Hyundai i30 Hatchback. Bezpieczeństwo. Wydajność. Łączność.

Nowy Hyundai i30 jest dopracowany w każdym szczególe: nowa odważna stylistyka, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa, doskonale działająca łączność i 48-woltowy układ miękkiej hybrydy zapewniający większą wydajność. Przygotuj się.

Ty troszczysz się o swoich bliskich, a my dajemy Ci technologię. Nowy Hyundai i30 Hatchback.

Wszyscy chcemy tego, co najlepsze dla tych, których kochamy, aby czuli się bezpieczni i otoczeni opieką. To zaangażowanie było motorem rozwoju nowego i30: samochodu, który dba o kierowcę i pasażerów. Wszystko dzięki inteligentnej technologii. Jest wyposażony w najbardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, najnowocześniejszą łączność i wyjątkowo wydajne układy napędowe.

  1. Odważny design nowego Hyundai i30 hatchback - zdjęcie frontu

    Śmielsza stylistyka.

    Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Wyraź swoją osobowość dzięki trzem nowym opcjom kolorystycznym.

  2. Grafika prezentująca silnik benzynowy w nowym Hyundaiu i30

    Rozszerzona gama układów napędowych.

    Do wyboru są silniki benzynowe i wysokoprężne, a także układ miękkiej hybrydy 48 V i inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT), które zapewniają jeszcze niższe zużycie paliwa.

  3. 10.25-calowy ekran AVN w nowym Hyundaiu i30.
    1

    Niezawodna łączność.

    Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala dubluje funkcje smartfona (Android Auto™ lub Apple CarPlay™) i zapewnia dostęp do wszechstronnych usług Bluelink® z informacjami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym.

    1. Kobieta za kierownicą nowego Hyundaia i30 Hatchback

      Nowy Hyundai i30 Hatchback. Świetne parametry.

      Ciesz się najwyższym poziomem bezpieczeństwem, wydajnymi układami napędowymi i niespotykaną wygodą dzięki naszej inteligentnej technologii.

    2. Kobieta ze smartfonem i nowym Hyundaiem i30 w tle.

      Nowy Hyundai i30 Hatchback. Łączność.

      Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE dostarczają informacje o ruchu drogowym, miejscach parkingowych i innych aspektach podróży w czasie rzeczywistym.

    3. Ilustracja systemu Hyundai SmartSense

      Nowy Hyundai i30 Hatchback. Bezpieczeństwo.

      Nasze zaawansowane układy wspomagania jazdy obejmują teraz cztery nowe funkcje, zapewniając większe bezpieczeństwo dla Ciebie i tych, których kochasz.

      Hyundai i30 N Line na ulicy, widziany z lewej strony

      i30 N Line.

      Fani sportowej jazdy będą zachwyceni wyposażeniem i stylistyką nowego i30 Hatchback w wersji N Line.

      Hyundai i30 z bagażnikiem rowerowym jedzie droga w kierunku mostu.

      Oryginalne akcesoria.

      Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

      5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

      Jak każdy Hyundai, nowy i30 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

      Kobieta w czerwonym swetrze wychylająca się z nowego Hyundaia i30
      2
      Hyundai 5 Year Unlimited Mileage Warranty label.