Kierownik serwisu (Częstochowa)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie inicjować oraz koordynować działania podległych pracowników. Będzie także odpowiedzialna za sprzedaż usług i części zamiennych, organizowanie prac na serwisie; za pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Do obowiązków będzie należało systematyczne kontrolowanie prowadzonych procesów serwisowych oraz dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, oreientacji na realizację zamierzonego celu oraz szybkości działania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym kierunkowym (samochodowym); posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na tym samym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty doradcy serwisowego. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę.

___________________________________________________________________________

Elektromechanik (Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, kontrolę i naprawę układów elektrycznych w samochodach. Do obowiązków będzie należało sprawdzanie prawidłowego działania układów elektrycznych w samochodach, wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata umiejętności posługiwania się przyrządami służącymi do pomiarów i diagnostyki, samodzielności, wysokiej jakości wykonywanych prac, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem zawodowym - elektromechanicznym. Oczekujemy popartego sukcesami doświadczenia w branży motoryzacyjnej na takim samym stanowisku oraz prawa jazdy. Wymagamy bardzo dobrej znajomości komputera.

___________________________________________________________________________

Doradca ds. blacharsko-lakierniczych (Bielsko-Biała)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów detalicznych i flotowych w procesie napraw blacharsko-lakierniczych. Do obowiązków będzie należało przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi towarzystw ubezpieczeniowych, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw, rozliczanie szkód komunikacyjnych oraz dbałość o wysoki standard obsługi. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu oraz szybkości działania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym technicznym; posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na tym samym stanowisku. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B oraz znajomości mechaniki samochodowej, procesu likwidacji szkód komunikacyjnych i kosztorysowania. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę.

___________________________________________________________________________

Doradca ds. serwisu (Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług i części zamiennych, organizowanie prac na serwisie; za pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Do obowiązków będzie należało dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, oreientacji na realizację zamierzonego celu oraz szybkości działania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym kierunkowym (samochodowym); posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na tym samym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty doradcy serwisowego. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę.

___________________________________________________________________________

Specjalista ds. marketingu (Bielsko-Biała)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie stron www i portali społecznościowych. Do obowiązków będzie należało wykonywanie profesjonalnych zdjęć, ich "obróbka" graficzna, opisanie i zamieszczenie na www i portalach społecznościowych. Dodatkowo osoba będzie odpowiedzialna za projektowanie materiałów reklamowych oraz inicjowanie nowych kampanii marketingowych. Dużym atutem będzie umiejętność nagrywania profesjonalnych filmów. Stanowisko wymaga od potencjalnego samodzielności, szybkości działania i zaangażowania. Cenimy osoby, które wykonują wszystkie zadania z zachowaniem najwyższej jakości.

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem kierunkowym (marketingowym, graficznym, informatycznym). Oczekujemy popartego sukcesami doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagamy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz prawa jazdy.

___________________________________________________________________________

Kierownik ds. sprzedaży samochodów (Częstochowa)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację miesięcznych planów sprzedaży, organizowanie prac na salonie oraz pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Do obowiązków będzie należało także dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi oraz inicjowanie i realizowanie działań marketingowych. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania i wielkiego zaangażowania.

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym, posiadająca certyfikaty sprzedawcy samochodów. Oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej na takim samym stanowisku. Wymagamy prawa jazdy oraz bardzo dobrej znajomości obsługi komputera. Ważnymi atutami są: umiejetności prezentacyjne i negocjacyjne, wysoka komunikatywność, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, osobowość lidera. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które chętnie wychodzą z własną inicjatywą.

___________________________________________________________________________

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych (Bielsko-Biała, Częstochowa)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych. Będzie ona rozliczna za realizowanie planów sprzedaży samochodów osobowych. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM, rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych oraz szeroko rozumiane działania marketingowe. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym; posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty sprzedawcy samochodów. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B oraz znajomości lokalnego rynku. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i osiągania wysokich wyników. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę produktową i sprzedażową

___________________________________________________________________________

Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych (Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów instytucjonalnych. Będzie ona rozliczna za realizowanie planów sprzedaży samochodów osobowych. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM, rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych oraz szeroko rozumiane działania marketingowe. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym; posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty sprzedawcy samochodów. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B; doświadczenia i umiejętności opracowywania materiałów do specyfikacji technicznych przetargów oraz znajomości lokalnego rynku. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i osiągania wysokich wyników. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę produktową i sprzedażową.

_________________________________________________________________________

 

Prosimy o przesyłanie CV tylko i wyłącznie jeśli wszystkie wymagania są spełnione!

 

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- długofalową współpracę

- perspektywę rozwoju zawodowego

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

- pracę w dynamicznym zespole

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@stawowy.com.pl (w temacie wpisując nazwę stanowiska i lokalizację) lub na adres: Stawowy Sp. z o.o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała / ul. Gliwicka 114, 44-207 Rybnik

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stawowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Czarnej 22 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stawowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Czarnej 22 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

 

 

 

 

 

 

Salon Online Salon Online