Doradca Serwisowy (Bielsko-Biała, Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług i części zamiennych, organizowanie prac na serwisie, za pozyskiwanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Do obowiązków będzie należało dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które chętnie wychodzą z własną inicjatywą.

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem wyższym-samochodowym oraz posiadająca stosowne certyfikaty doradcy serwisowego. Oczekujemy popartego sukcesami doświadczenia w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku oraz prawa jazdy. Wymagamy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera. Ważnymi atutami są: wysoka komunikatywność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, zdolności planistyczne, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

___________________________________________________________________________

Specjalista ds sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych (Bielsko-Biała, Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów instytucjonalnych. Będzie ona rozliczna za realizowanie planów sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz specjalistycznych zabudów. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM, rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych oraz szeroko rozumiane działania marketingowe. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

 

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym; posiadająca minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty sprzedawcy samochodów. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B; doświadczenia i umiejętności opracowywania materiałów materiałów do specyfikacji technicznych przetargów oraz znajomości lokalnego rynku. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i osiągania wysokich wyników. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę produktową i sprzedażową.

_________________________________________________________________________

 

Prosimy o przesyłanie CV tylko i wyłącznie jeśli wszystkie wymagania są spełnione!

 

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- długofalową współpracę

- perspektywę rozwoju zawodowego

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

- pracę w dynamicznym zespole

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@stawowy.com.pl (w temacie wpisując nazwę stanowiska i lokalizację) lub na adres: Stawowy Sp. z o.o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała / ul. Gliwicka 114, 44-207 Rybnik

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stawowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Czarnej 22 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Stawowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Czarnej 22 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.